Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 24.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Alfa Romeo 164нови [re: The_long]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано24.06.02 00:05



"не ти ли се сплескват топките?" ме попита един познат като видя разстоянието м/у педалите на алфа33

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: Alfa Romeo 164нови [re: Twin Sparks]  
Автор Qwerty (Див фен =))
Публикувано26.06.02 11:15



Имам един приятел който е хем висок, хем широк ;P

Та той каза че в мойта кола за пръв път се чувства като бял човек, дори на задната седалка :P

Мисля че 164-ката никак не е тясна... мен ме хваща агорафобия вътре =) хехехе



Тема Re: Alfa Romeo 164нови [re: Qwerty]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано28.06.02 00:27



някакви технически книжки от 164 останаха ли ти?

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: neznae6]  
АвторJp (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 23:34



Neznam zasto tarsis nesto razli4no ot Japonskoto,no tvoia si rabota. Vsiaka Alfa sled 93g. e mnogo po-kola i ot Vektrata i ot Passata. Moje da imat treski za dialane,no Alfite sa avtomobili s mnogo pove4e 4ar i dostaviasti mnogo pove4e udovolstvie ot tezi sirpotreba Opeli i VW,deto nito dizaina im e dizain nito ka4estvoto e mnogo po-dobro.



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: Jp]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано02.07.02 01:27



какво имаш предвид за алфи до 93г. и след това, що точно 93г. е граница

Cuore Sportivo


Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: Jp]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано02.07.02 20:57



Да бе наситина - какво толкова според теб е станало след 93г . ???И какво му е лошото на предишните години ???



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: lCE]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано02.07.02 22:25



96г. или най-вече 98г. това за мен са някакви стратегически години, после идва 2001г,2002г. Всичко това ме радва и показва, че инженерите на алфа работят, използват нови технологии и изкарват нови модели, за радост на алфистите

Cuore Sportivo


Тема Re: Vectra ili Passatнови [re: neznae6]  
Автор Дoнrи (непознат )
Публикувано03.07.02 14:38



Твоят въпрос е просто излишен. Ако за Пасата някак си може да се каже, че е от един клас с 164, то за това дърво Вектра те съветвам да забравиш. Всъщност и Пасатът е дърво - въобще Фолксваген и Опел са просто едни сандъци за придвижване. За малко да забравя Форд.
164 заедно с Фиат Крома и Ланча Тема(аз имам такава) са най-широките коли в този клас и съм готов да се обзаложа с всеки. Аз съм 188см. Само наистина малко по-близо са педалите, отколкото трябва, но просто е такава позицията на водача - не се лежи като в разните му там опИлчета.
За екстрите смятам, че е излишно да се говори, за двигателите също. По-горе ставаше въпрос за V6 3000 - никога не съм карал такъв, но мисля, че следващата ми кола ще е такава(164 или Тема). Между другото те почти вимаги са автоматик.
Относно поддържането - не съществува кола с по-евтина подръжка(подчертавам - от такъв клас). Цялата ходова част е еднаква и за трите коли, доста неща стават и от други модели. Всичко обаче зависи доколко си на "ти" с автомобилите. Щото нали се сещаш, че като отидеш в някой сервиз(мразя тази дума) колкото ти е по-скъпа колата, толкова повече ще ти вземат. Иначе: шарнир - 18лв; накрайник - 16лв; втулки за носачите - 18-21лв; Уточнявам, това не са оригинални части все пак. Но се плаша колко струват истинските за немските кочини.
Друго предимство е десет пъти по-слабия интерес на крадците(провери ако можеш броя на откраднатите Пасати и други подобни!).
Това е от мен.




Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: Twin Sparks]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано03.07.02 21:56



Да бе така е ама въпросният JP маи така и няма да даде смислен отговор за 93г и въобще за тая криза на Алфа от 80тях дето все я тръбят противниците на марката .......мога да се съглася само че първата версия на 33 наистина гниеше доста и имаше проблеми с електроника , ама за друг модел от тях години не смятам че могат да се сипят безразборни критики а в 90тях години не виждам кои модел е бил проблемен



Тема Re: Vectra ili Passatнови [re: Дoнrи]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано03.07.02 23:55



наскоро някъде четох, май беше за фиат тема 2.0 - 90к.с., това ако е вярно хич не ми харесва. като за качиш на алфа, няма да си спомняш за фиат. много често разказвам за един комшия, на който му гепиха алфа33 и после си купи фиат типо, но още говори алфата

Cuore Sportivo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.