Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 17.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vapros za Alfa Romeo Giulietta  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 22:17



Dnes vidjah edna Giulietta i da vi pitam. Kak e tazi kola. Dobra li e kato tsjalo. Barzichka li e. E tja e i malko star model no sam chuval che dosta dobre varvjat. Naistina li e taka?

Nik V ------------ http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: Vapros za Alfa Romeo Giuliettaнови [re: Nik V]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано07.06.02 23:19



Ами навремето имах такава 1.6 и както вече не веднъж пиша , все още съжалявам че я продадох . Много добре балансиран автомобил със задно предаване и отлично поведение на пътя ,провокиращ по спортно каране . Макар че и моята вървеше доста добре , препоръчвам 1.8 или 2.0 за пълен кеф



Тема Качествена енови [re: lCE]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано08.06.02 14:11



преди да си зема 33 16V имаше една 2.0 за 2250лв. в идеално състояние,
Аз я покарах - колата има перфектно управление,а за баланса и разпределението на тежеста според мен всиака Алфа с задно е супер.
Все пак това беше кола над 15 години и пред Shell Боиана направи 180km/h
твърдо бях решил да я взема обаче ми испаднаха малко пари и си купих 33 за
2800лв. и понеже разликата не беше голяма взех по-новата ,но после дадох още 1500лв. докато направя кола от 33ката.Наистина колата си е "чиста"
АЛФА нищо че е дърта, страшен кеф е да караш АЛФА с задно!!
Поне според мен!

Ако ниакой се опита да те засенчи,
оставиго да слънчаса!!!


Тема A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: BBRC S. 33]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 21:14



A da vi pitam i otnosno Alfa 33. Abe kakvo stava s teja koli. Mnogo im e padnala tsenata. Zashto e taka. Tozi model mi e edin ot lubimite 4-vrati Alfi. Sigurno sa golemi begachki osobeno modela s BOXER dvigatel. No mi e mnogo chudno zashto modela ot 91-92 varvjat ne mnogo skapo za takava kola.

Nik V ------------- http://undergroundcars.hit.bg -------------- Nik V



Тема Re: A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: Nik V]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано10.06.02 08:46



Здрасти пак между другото сайта ти е чудесен, само нима ништо за Алфа
А сега на въпроса -първо всичките 33 са с Боксер а мошноста варира между 90кс. и 137кс. като моита 1.7 16V.Евтини са по две причини първата мнението
на българина че италаинските коли се чупат често и се оправиат за много кинти и втората- да намериш читава Алфа в авто къщите си е 6 от тото
аз по моита хвърлих сумати пари докато заприлича на нещо.Така че купих я приблизително за 3000 а ми излезе кам 4500!Обаче едно мога а ти кажа със
сигурност заслужава си всичките пари!Наистина правилното определение за 33
е "големи БЕГАЧКИ" помисли 8.1сек от 0-100км/h при 4врата конструкця,мисля че е добре!

Ако ниакой се опита да те засенчи,
оставиго да слънчаса!!!


Тема Re: A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: BBRC S. 33]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 18:56



Radvam se che saita mi ti haresva. E sega v momenta njamam dostatachno vreme da mu pravja updeiti, no jivot i zdrave moje bi shte sloja i malko info za Alfa Romeo, zashtoto tezi avtomobili mi haresvat izkluchitelno mnogo. Blagodarja ti za informatsijata za Alfa 33. Az se porazrovih iz internet i vidjah njakoi drugi danni. A tova uskorenie me izumjava. 8.1 sec ot 0-100 za takava kola e prosto VARHOVNO. Siugurno e oshte po-goljamo udovolstvie da karash takova neshto.

Nik V --------- http://undergroundcars.hit.bg --------- Nik V



Тема Re: A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: Nik V]  
Автор Twin SparksМодератор (минаващ)
Публикувано10.06.02 22:24



качиш ли се веднъж на Алфа33, тогава разбираш за какво става въпрос и в последствие разбираш за "компетентността" на българския монтьорски гений, историйки колкото искаш, ама не са за нета ами за маса

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: Twin Sparks]  
Автор Qwerty (Див фен =))
Публикувано12.06.02 10:54



А като се качиш на 155 или на 164 ? =)

Живот и здраве ще видим как е и с Spider и GTV =))



Тема Re: A za Alfa 33 kakvo shte kajeteнови [re: Qwerty]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 18:46



Men lichno Alfa Romeo Spider mi haresva izkluchitelno mnogo. Mnogo e krasiva tazi kola. Sachetana e klasikata s modernija dizain po nepovtorim nachin.


Nik V ---------- http://undergroundcars.hit.bg ---------- Nik V



Тема Какво да кажа по-въпроса ?нови [re: Nik V]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано12.06.02 21:12



Изобщо в Алфите дйзаина е така изпипан че ништо не ти се струва прекалено.
Когато я видиш на пътя си личи от 1километър че това е АЛФА.За всички Spideri и GTVта оставам безмълвен!!!

Ако ниакой се опита да те засенчи,
оставиго да слънчаса!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.