Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 02.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема FIAT продава Alfa Romeo  
Автор Twin SparksМодератор (минаващ)
Публикувано29.05.02 10:27



от едно известно време разни типове ме дразнят с този слух. Фиат бил финансово много зле не му вървят продажбите и не искал да носи повече на гърба си алфа и ферари. Обяснявам им, че алфа е в подем - не ми вярват. Най-накрая се добрах до въпросната статия, в която след като се обяснява как фиат спира излизането на нови модели се казва:"Единствено моделите на Алфа Ромео", които вървят добре на пазара, ще бъдат подменяни по план". После се обяснява за спада на продажбите на фиат и най-вероятно ще продава: "Естествено, интерес има най-вече към двете печеливши марки на компанията- Ферари и Алфа Ромео, но италианците не искат да ги загубят, а да се обвържат чрез тях още по-тясно с ДМ..."

еххх трябва да приключвам, коментара ми след обят или утре, че нещо излезе работа

Ако си Алфист, това е завинаги!

Редактирано от Twin Sparks на 06.06.02 13:20.



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: Twin Sparks]  
АвторФaнджo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 13:26



Да наистина почти сигурно е, че Алфа Ромео ще бъде продадена на GM. В началото имаше слухове че Ферари ще бъде продадена като мярка за намаляване на огромния дълг на Фиат. Може би това в крайна сметка ще бъде добре за Алфа Ромео. Да някой ще каже: ама марката ще загуби обаянието си типичния италянски дизайн итн. под давлението на GM. Да ама с какво Фиат е доказал през последните години че е носител на италянския дух в автомобилостроението , може би със скучния германообразен дизайн на Fiat Stilo...Не Alfa винаги ще си остане Alfa и по добре не под калпавото ръководство на Fiat Auto S.p.A.

Между другото къде я прочете тази статия, ще ми се да я видя...



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: Фaнджo]  
Автор Twin SparksМодератор (минаващ)
Публикувано30.05.02 10:16



статията е от "тема" автор/превод иван тенчев.

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: Фaнджo]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано30.05.02 22:24



Всъщност не Алфа а целият концерн Фиат без Ферари ще бъде продаден на GM като всъщност се осъществи размяна на акции . Това обаче все пак още не е факт и не може да се твърди със сигурност . А колкото до концерна Фиат и начина по които ръководи своите подразделения не съм съгласен . Ще кажа само че ако не беше Фиат отдавна нямаше да има Алфа



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: lCE]  
АвторTS (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 12:40



засега това са слухове, но да кажеш, че заради фиат алфа няма да е има е все едно ауди без фв или ягуар без форд или мини без бмв, волво без рено ....



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: TS]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано31.05.02 19:19



Ами не знам ама в 80тях години Алфа беше в огромна криза и не моите а парите на Фиат я спасиха . Не ме разбираи погрешно - аз съм си фен на италианските марки



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: lCE]  
АвторTS (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 19:59



понякога се случва някоя фирма да изчезне, но това е било в далечното минало, сега продават купуват акции и готово, ако не се съвземе, тогава незнам, но в момента производството на Алфа е печелившо. А за влиянието на фиат в/у алфа не мога в детайли да коментирам, но запознати твърдят, че в алфа са започнали да влагат не толкова качествени е евтини материали. в крайна сметка за фиат това е бизнес, купуваш нещо в криза, то се възстановява и го продаваш - печелиш



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: TS]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано01.06.02 18:06



Аз не твърдя че моментното производство на Алфа не е печелившо . Твърдя че няма лошо че Фиат контролира Алфа



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: lCE]  
АвторTS (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 18:16



твой ли е постинга, че съжаляваш, че си продал 13г. алфа

Редактирано от Twin Sparks на 01.06.02 18:17.



Тема Re: FIAT продава Alfa Romeoнови [re: TS]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано02.06.02 18:22



Да - Жулиета 1.6 и още съжялявам - защо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.