Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 27.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Газова Уредба за 33-ка  
Автор Stefan. (познат)
Публикувано27.05.02 00:14



Мисля да сложа газова уредба на алфата ми която е 33 боксер 1.5 с 2 карбуратора.Интересува ме дали е наложително да слагам 2 те плочки за газта на карбураторите или може направо да им пробия по една дупка.Поне така съм виждал на няколко коли.Самите плочки ги намерих най евтино за 52лв. за 2 бр. но са без удължените шпилки и без гарнитурите.На друго място намерих пълния комплект но там само 1-та плочка струва 50лв.
А и един друг въпрос.Някой да продава километраж,че сега стрелката ми стои само на 200км и не мърда от там.А и едното моторче за прозореца ми изпуши преди няколко дена.Искаха да ми продадат цялата врата заради него ама кво да я правя а и кой занае какви пари ще ми искат за нея.



Тема Re: Газова Уредба за 33-канови [re: Stefan.]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 12:41



повече от 4 години карам 33 с АГУ без плочки и без дупки по карб. махаш маркучите на картерните газове и си готов, малко тиксо ще ти трябва.
На мен ми трябва голямото зъбно колело от механизма за повдигане на стъклата, така че ако ти остане обайдай се, ще си го платя, но цяла врата заради ел двигател



Тема Re: Газова Уредба за 33-канови [re: Stefan.]  
Автор ПOпpaвkи и Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано27.05.02 21:03




Внимавай щото ще те излъжат с цената на плочката.
Тя не струва 52 лева.
Нямам телефонния си указател, в момента, и не мога да се свържа с колеги и да ти направя справка.
Ако не си си купил газова уредба- ЛОВАТО - карбуратор 179-180 лева, и бутилка от 55-60 лева....за нови става въпрос, ....то можеш и да се обадиш....

Успех ....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.