Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 26.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема каква е алфатанови [re: TCP/lP]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 15:56



1.7i година около 91; JETRONIC с последни три цифри .....615??? колко ти искат за нов, и в крайна сметка мислиш ли да е караш на сервиз



Тема Re: каква е алфатанови [re: Twin Spark]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.03.02 18:03



Засега не бързам да я карам на сервиз, защото в България както знаеш по сервизи може да ти окапе косата.....
Един приятел ще погледне помпата и се надявам да е от нея, защото иначе ако е от Джетроника направо не ми се мисли колко пари може да струва......Ще погледна цифрите на Джетроника и ще ти ги кажа - Алфата е 33 - 1,7I - 1991г.

A blessing in disguise!!!


Тема Re: moze da ti izkluchi i ot regulatora :)нови [re: llkO]  
Автор175O b (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 12:01



taka e



Тема Re: Алфа 33 - проблем с паленето!нови [re: TCP/lP]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 10:13



Вчера бях в сервиза на вантотрейд и май останах доволен. Срещу 24лв. ще ти направят диагностика, за да ти кажат със сигурност от къде идва проблема. После естествено ще го ремонтираш в друг сервиз, за да ти излезе по-тънко.



Тема Много ти благодаря......нови [re: Twin Spark]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано03.04.02 15:02



...ще трябва наистина да отида при тях..май..май...
...ти да нямаш проблем с колата та ходиш при тях???



Тема Само Вантотрейд НЕ !!!нови [re: TCP/lP]  
Автор Bombe (тъпо парче)
Публикувано03.04.02 15:42



И аз ходих при тях .. за 24 лв. успяха така да ми спънат колата, че щяха да ме размажат на 5-6 пъти .. все едно на мястото на педала на газта ми бяха сложили педала на спирачката .. деба педерастите смотани (с извинение).
Преебаха колата за 20 минути, после я оправяха 1 ден .. ебемти-заеби ... Да не говорим, че бях посрещнат с думите "Какъв е тоя гнилоч бе?" или "Тая барака направо на гробницата" ... (става дума за фиат темпра '91)... Добре че имаше един свестен пич там (той леко пелтечи), та поне той ми каза какво трябва да направя и т.н. .... но втори път там няма да стъпя !!!



Тема Добре де.....нови [re: Bombe]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано03.04.02 16:55



....тогава къде да отида и да ми прегледат инжекцията, защото проблема при мен е явно от там....
...аз ходих при едни дето ми мушкаха в ауспуха едни глупости, пипаха оборотите и какво....нищо - казаха ето готово центрована е - ама аз искам инжекцията да ми прегледат!!!!!!



Тема Ами не знам ... :(нови [re: TCP/lP]  
Автор Bombe (тъпо парче)
Публикувано03.04.02 17:49



Може би в ДКВ Ауто (Ауто Италия) че се справят по-добре ... има един пич на Симеоновско шосе, ама при него става със записване и чакане 2 седмици, а и не знам доколко може да бърка в колата ... т.е. не съм сигурен, че ще може да направи някакви настройки по инжекциона. Ако някой е ходил при него - да каже ... ама май само центровки прави... Чух, че имало сервиз на Вантотрейд и в Люлин - там може и да е по-добре, но тоя в Горубляне е под секва критика ... за съжаление :((( пробвай с ДКВ Ауто все пак .. тамън ще кажеш дали да си карам фиатчето там



Тема Re: Добре де.....нови [re: TCP/lP]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 10:38



идеята ми е да отидеш в сервиз с тестери специално за алфа, за да ти направят 99% точна диагностика. Иначе съм склонен да повярвам, че някой с по-стара кола ще бъде посрещнат с думите "каква е тази гробница". Между другото те не си падат и по алфа33..., но мойта кола харесаха и вероятно затова се "напънаха" приеха ме без ред и т.н. Вероятно са добри специалисти, но не си дават много зор.



Тема Re: Добре де.....нови [re: Twin Spark]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано04.04.02 10:57



....къде освен във "Вантотрейд" има такива специалисти????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.