Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 19.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Alfa 33 mnenie i vapros :)нови  
Авторllkich (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 11:09



Eeeee tva e istinata,nai setne da vidq niakude nqkoi da kazva hubavo neshto za Alfite,seki mi vika kva e taq italianska chikiq deto si q zel, a moita alfa e Alfa 33 Boxer 1.7 Insection 16 V,i bmwta mercedesi i drugi nemski darveta ne mogat da me vidqt po magistralata,i edin savet za fenovete na golf,moga da vi uredia Traktori na tunkana,se sashtata rabota kat golfa :))),imam 1 vapros kam fenovete na Alfa,imam problem s elektronikata na kilometraza,ako niakoi moze da mi kaze ot kade moga da ia kupia tazi platka she cherpia :)))



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: llkich]  
Авторafla fen (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 17:23



ako znaesh kakyw model e she pitem na naikolko mesta.
az imah takyw problem, no se okaza che e wleznalo woda i sled wreme kato se izpari wodata wsichko se oprawi



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: afla fen]  
Авторllkich (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 22:06



koe da znam kav model e ?:) ako pitash za alfata ot poslednite 33-ki sas dalgiq stop,a ako znaesh i spoiler otkade moga da si kupia za bagajnika,obeshtavam da cherpia :)



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: llkich]  
Авторalfa fen (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 18:43



1,7 16V e super begachka. Na men mnogo mi hareswa. Uchudwam se che naimash spojler. Imam na predwid edin magazin i shte proweria w nego.
Dali spojler ot po-staria model 33 stawa?
A splojlera promenia wida na cialata kola.



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: alfa fen]  
Авторllkich (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 11:52



ami imala e spoiler,ama sa go mahnali kopeletata mrasni



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: llkich]  
Авторjoro plovdiv (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 16:40



az imah predi 4 godini takava 33 i imah su6tija problem sas kilometraqa, kato mina pod dalekoprovod sas visoko napreqenie i strelkata pada dolu, posle se opravja.ot samosebesi.Taka ja prodadoh, ne mi se zanimava6e s tozi problem.
Istinskija Alfist se primirjava s tezi i njakoi drugi detski bolesti na CUORE SPORTIVO.
Nezavisimo 4e ot dosta vreme karam Mercedes ljubovta mi kam Alfite izob6to ne me e napusnala,dori naprotiv.....Hvurlil sam oko na GTV 4e ne6to ne moga da svikna s tromavija makar i luksozen nemski avtomobil



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: joro plovdiv]  
Авторllkich (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 09:25



otkakto sviknah s Alfata da si sedia na nisko,kato se kacha v na bashta mi mercedesa parvo se chustvam se edno sam vav Bus,a kato mu natisna pedala na gazta do dupka,useshtaneto ne e kato pri alfata,niama trupka :)),no mercedesa pone ne gi useshta tolkva tvurdo dupkite,kato alfata....



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: llkich]  
Авторjoro plovdiv (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 12:45



v Mercedesa ne use6tam dupkite ama i uskorenieto nikakvo go njama, nali taka.....
v Alfata use6tah katapult a v mercedesa se 4uvstvam kato v trolejbus



Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: joro plovdiv]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано27.07.01 13:23



Ако си се возил на тролейбус, сигурно ще се сетиш за неговото ускурение, което никак не е слабо.

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Alfa 33 mnenie i vapros :)нови [re: llkich]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 01:30



... ako te interesuwa spojler za 80-100lw. Ne znam kolko struwat i dali tazi cena e dobra, no ako te interesuwa shte ti kava kyde sym go nameril.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.