Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 24.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Help!нови  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 14:39



Mnogo e shumna tai alfa 33
naskoro ia vzeh smenih i gurnetata
vsichkite filtri technosti
i pak ima shum.Dali e normalno da shyumi tolkova motora?
Pomognete !!!



Тема Re: Help!нови [re: joro]  
Автор The_long (познат)
Публикувано02.04.01 18:02



mojta i tia brumchi ama niama gurneta. hich da ne ti puka, niamA DA IA KARASH 100 GODINI IA. AKO NE TI HARESWA PRODAWAJ I WZIMAJ DRUGA



Тема Re: Help!нови [re: The_long]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 19:21



Da ne mi haresva :))
tova chudo vdiga nad 100 na vtora i izkluchwa chak na 6800 oborota.
Maitapish se...



Тема Re: Help!нови [re: joro]  
АвторRuskia (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 05:47



I ti mai se maitapi6 a?





Тема Re: Help!нови [re: joro]  
АвторAlfa 33 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 13:55



Не е нормално Alfa 33 да вдига много шум ( даже напротив, разбира се боксер звучи малко по-различно)! Трудно е да се каже от разстояние, може да е гарнитура на колекторните тръби, некачествени гърнета или нещо подобно.
Нещо по конкретно можеш да ми пишеш на kmc_pl@yahoo.com, разбира се аз не знам всичко.
Поздрави!



Тема Re: Help! [re: Ruskia]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 01:09



e haide sega nema tokova nesto koeto da vdiga nad 100 oste na 1 va na spira za 20m ot 100 da harchi 5/100 gradsko i da stuva po malko ot ferrari.
Zasega alfa 33 e nai blizo za mene a ot novite koli bih kazal che Fiat couple e pri pochti sutata tegesh okolo 1000 kg s atmosferen motor 2.0 i nad 150 konia//5 cilindura e gestoka kola.



Тема Re: ne vdiga 100km na 2-raнови [re: joro]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 17:44



vdiga 120km na 2-ra az li4no sym gi vdigal
boxer 4 karburatora 105 k.c. zlatna detelina
i ne izkliu4va na 6800 oborota a na 7900 oborota
to ne izkliu4va a zaglyhva
a movesh da imash SHUM v motora ot prenategnati remyci na razpredelitelnite valove i pri men gi biaha prenategnali i svireshe mnogo move da sa ti zaminali hudravli4nite povdiga4i na klapanite smenia se samo edna plastina i paboti kato nova .





Тема Re: ne vdiga 100km na 2-raнови [re: pepo]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 21:29



Govorish za sportnia variant na alfa quadrofolio verde ili nesto takova beshe.
Tia e s dva dvoini karburatora i e golem dzev, no otkato Fiat kupiha alfa mahat dvata carba che bilo slogno i slagat arhaichnia LE3 jetronic s koeto moiata 1.7 gubi 8 konia za 110 spriamo dvata carba// za sravnenie pri analogichna zamiana se uvelichava mostnostta. Ako mi ne beshe dostatuchno burza stiah da sloga LH jet s injectori za 2.0 motor ama takuv dze oste ne mi triabva.
I az taka predpolagam za shuma no tova ste go opravia esenta.
Megdu drugoto ne smenih rolkite na remucite vupreki che ot serviza mi kazaha che triabva. Moge i ot tova da e.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.