Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 21.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Достъп иманови  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.04.20 14:22



Привет на всички, които дойдоха да пишат тук. Виждам, че достъп има, нека да пишем спокойно, без дразнене, без обиди и най вече да разказваме интересни случки от последните месеци на карантина в условия на световна пандемия


Започвам аз, установих, че да се живее в социална излолация и да се работи от къщи е супер. Толкова ни е добре у дома. Става се по късно, закусва се спокойно, излиза се с кучето. Липсва ми тичането и дългите разходки в парка, но съвсем скоро и това ще бъде позволено при нас от 4.05.20. Пътуванията липсват, до сега две планирани заминаха, но и това ще свърши!
За секса да не говоримОще по гот от преди, някак си човек като живее така по спокойно, с по забавен темп има толкова много време за плътски, качествени удоволствия, то си идва естествено някак си. А такива добри готвачи станахме, винаги сме били добри, но сега при затворени ресторанти надобряхме страхотно, хапване, пийване на добро винце, печене на шезлонга в градината, рахат. Опасявам се, че взе да ми харесва този локдаун, та не знам после как ще се влиза...в крачка. Хайде вие
сте на ход и дано да имам компания

Да не съм вън от тематиката на клуба от какво имате Алергии, ако въобще имате такива, аз съм алергична към тиранията и към самозабравили е от властта си хора.



Тема Re: Достъп иманови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.04.20 14:35



радвам се че си добре



Ние преди малко изнесохме градинските столове, даже сега за пръв път тая година седя навън на тях.

Купихме тая седмица нов матрак и занесохме стария на мястото на столовете, докато поръчаме боклук — ще трябва да видя какво още има за изхвърляне.

Кучетата са много щастливи по случай коронавируса
Аз до сега само 1 ден работих хоум, защото ме задължиха за един ден да пробвам всички функции, които по принцип ми трябват в ежедневието.
Иначе да призная, радвам се че можег да ходя всеки ден в града в това хубаво време (аз работя в центъра, пътя ми до там е през паркове).

Моя приятел работи 2 седмици хоум и се отказа. Това е много депримиращо — само работи и спи и така всеки ден.
През уикенд го разхождах (с кола) за да излезе от вкъщи и да се разведри.
Дъщерята поне излиза на 2 големи дневни разходки с кучето по реката. И тя имаше доста екшън със хоум скуулинг.

В понеделник е на даскало за 1 час, после в хоум скуулинг — така за 1 седмица, плановете са различни, зависи от предметитеи какво учат.



Тема Re: Достъп иманови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.04.20 14:45



Привет

, утре ще поръчваме още един шезлонг и ниска масичка, иначе при нас сме от дълго в градината на слънце и обядваме навън, за вечеря е още рано.
Засадих летни цветя, да видиме какво и как ще се хване и дали ще имам цъфнали.
Радвам се , че се отзова.



Тема Re: Достъп иманови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.04.20 14:54



Ах да, и цветя засадих преди 2 седмици. От онези, които приличат на гербери. Донесох семената от България преди 10тина години.
Всеки сезон трябва да се събират семена за следващата година.
Многоги харесвам, макар че тук не е правилния климат, все успявам да ги запазя докато станат семената



Мислех да купувам даже една подвижна леха с похлупак за да мога да ги прибирам или захлупвам когато е студено. Но не ми харесват външно, ще видим, сега имам други неща за правене.

Аз имам един шезлонг, който е много много стар и седи през зимата и лятото сгънат навън но го ползвам още, даже миналата седмица преди да изнесем градинските столове.

Кога ще ви отварят границите? И чува ли се нещо за хотелите?



Тема Re: Достъп иманови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.04.20 14:54



При нас от 4.05.20 започват отваряне, днес правят симулации за градският транспорт и за летищата, в смисъл термоконтрол, дистанция и т.н.
И мен ме интересува кога ще отворят границите и какви контроли ще има.
От днес разрешиха, който живее до морето или до езеро може да се къпе





Тема Re: Достъп иманови [re: Nikitin]  
Автор DymoDymo (непознат)
Публикувано26.04.20 15:18



Добър ден





Тема Re: Достъп иманови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.04.20 15:19



Какво значи “симулации на градския транспорт”?





Тема Re: Достъп иманови [re: DymoDymo]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.04.20 15:21



Ха ха ха това пък какво е





Тема Re: Достъп иманови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.04.20 15:22



Започват да правят симулации как ще бъде като приключи локдауна на 4.05, в смисъл дали и как ще се спазват правилата за дистанция и измерване на температура на входа на станциите на метрото, летищата и т.н. тренинг един вид





Тема Re: Достъп иманови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.04.20 15:39



Разбирам в смисъл на база изчисления какво ще е положението ако има — много/малко хора в градския трабспорт с/без да спазват дистанция, маски и т.н. — и как това ще се отрази на здравната система?

Да такива симулации са важни.

При нас на улицата и в супермаркетите хората се държат все едно няма коронавирус, няма дистанция, всеки се нарежда, разминава, натрупва както му падне.

Но в шопинг-магазините още е спокойно, там няма много хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.