Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 27.04.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Тема Подуване  
Автор Adonis16 (непознат)
Публикувано20.12.16 12:32



Здравейте,

От много време имам един сериозен проблем: около 4-5 пъти в годината нощно време а някога и през деня ми се подува езика до степен, че не мога и да се храня. Бил съм на алерголог, правиха ми тест за алергии и се оказва, че не съм алергичен към храни. Възможно ли е да е някаква чернодробна реакция след спиране на алкохол? Обикновено спада за около 24 часа, но през това време е много неприятно и много се притеснявам да не ми се случи по време на работа. Също и устните ми се подуват понякога. Говорил съм с много хора и лекари и никой не може да ми даде конкретно обяснение. Ако някой има съвет и идея ще съм благодарен.



Тема Имам идея,нови [re: Adonis16]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано20.12.16 16:37



но вече не смея да споделям, защото ме обявиха за шарлатанка. Мога да дам координати на лекарка, която ми спаси живота, докато за останалите лекари бях лигла, която си търси внимание.





Тема Re: Имам идея,нови [re: nbb]  
Автор icope (непознат )
Публикувано22.06.17 08:48



Здравей. Би ли споделила името на лекарката, която ти е помогнала да се избавиш от подуванията



Тема Re: Подуваненови [re: Adonis16]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано26.04.20 21:56



Ако приемаш лекарства за корекции на кръвно налягане или други редовни лекарства, прегледай и тях
Такива симптоми не винаги са алергия, не съм специалист

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.