Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 03.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Търси се нов модераторнови  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано24.04.08 11:14



Скъпи приятели,

време е да направя нещо, което отдавна трябваше да сторя - да прехвърля модераторските си права на друг. От поне година съм по-скоро сисадмин, който преглежда теми, оправя линкове и трие спам, а не активен участник в дискусиите и темите с помощ и съвети


Няма да се оправдавам с многото работа, защото и без това ме е срам, пък и вече не съм толкова в час с новите неща - Рая си израстна алергията... Сега ще видим следващата принцеса, живот и здраве, дали няма да ме върне отново в темата - но дори така да е, времето ми с двете деца ще е съвсем скъсено и най-много да оставям клуба оспамен, което пък изобщо не е красиво най-малкото

Сега вие сте на ход - нека да видим дали има желаещи да поемат флагчето. Ще се радвам да са повече и дори да направим избори

Усмивки от нас!



Тема Re: Търси се нов модератор [re: Silvita]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано25.04.08 09:54



Силве, използвам темата да те поздравя и да ти кажа колко си страхотна! Искрено се надявам да нямаш нужда от клубчето повече никога. Много прегръдки и целувки на всичките!



Тема Re: Търси се нов модератор [re: Finch!]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано25.04.08 13:23



Финч, много ти благодаря за милите думи! Клубчето ще си остане място, където винаги ще влизам да видя стари приятели - надявам се само за това


Изкушавам се да те номинирам за мод



Тема Re: Търси се нов модераторнови [re: Silvita]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано25.04.08 23:08



Виж, благодаря ти, много си харесвам клубчето, много ми е помогнало, но наистина почти не ми остава физическо време. За трети път ми се налага да откажа. Ето цяла седмица не успях да стигна дори до първа страница на дир-а...
Може би tswete или queenmabb както и делфинче биха били по-подходящи.

и все пак ако размислиш, ще се радвам да си останеш модератор тук





Тема Re: Търси се нов модератор [re: Finch!]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано26.04.08 20:40



Ох, и аз имам пролем с времето. Иначе ако тръгнем да се търсим, елимакс, дафна, вики, снежи, хрикава, много подходящи хора се сещам аз, но виж - никой не се обажда





Тема Краен срок [re: Silvita]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано30.04.08 13:37



Весели празници на всички!

Понеже дедлайна за бебето ми се скъсява скорострелно, ако до 10-ти няма кандидати, ще помоля Киро да ни сложат служебен админ, който да трие спама, защото иначе ще стане страшно.

И пак весели празници





Тема Re: Краен срок [re: Silvita]  
Автор hricava (запознат мъж)
Публикувано30.04.08 14:52



E толкова ли няма желаещи да станат модератори?Ancheto* и Милена нали също са такива? Така оставам с убеждение че едва ли не клуба остава на самотек и замира от самосебе си....Аз най-лесно ще намеря време да наглеждам и тук форума, но някак си не върви като единствен мъж да следя какво пишете вие дами...



Тема Re: Търси се нов модератор [re: Silvita]  
Автор m.a.y (непознат)
Публикувано30.04.08 21:57



тук съм аз , дафна, имам обаче проблеми с дечковците...отделно имах и с дир-а


влизам да чета, но наистина нямам нерви и сили да пиша, много болести ни се събраха на главата.
но понеже ме споменахте да се разпиша и да ви кажа, че съм тук винаги, когато имам време за клубовете

наистина клубчето позамря, но дано да е от хубаво.

силве, целувки и леко раждане..лелеее...като ти видях лентичката се опулих...времето летииии



Тема Re: Търси се нов модератор [re: m.a.y]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано01.05.08 20:00



Дафна, радвам се да те видя, кофти за болестите

Оправяйте се бързо и всички лоши неща да останат само спомен!



Тема Re: Краен срок [re: hricava]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано01.05.08 20:07



Хрис, ти ми се струваш наистина страшно подходящ и ще се радвам, ако можеш да поемеш клуба - това, че си мъж, абсолютно не пречи според мен, пък и мъжете имат по-спокоен тон към психо-състояния като алергиите, струва ми се



Колкото до тримата на брой модератори, "активен" съм само аз и то си личи колко активен . Анчето имаше проблеми с дир-а заради бан на спамър от нейния доставчик, доколкото знам. Не сме говорили за преотстъпване на мод правата, макар че е редно да има двама модератори, всичко се случва, дори човек да замине за няколко дни, аз поне съм влизала и от морето от разни интернет клубчета само да видя дали всичко е наред. А с акаунта на Милена пишеше Теди, за да не тормозим админа Киро с нашите смени на мод на всеки няколко месеца, но май ще се наложи. Адски много спам има напоследък (може да се дължи и на слабата активност или не знам на какво, от сисадминстване не разбирам почти нищо, а се въздържам от забрани, за да не се банне и действащ юзър). И си трябва влизане само заради спама поне един път на ден, а най-добре средно два. Но най-ценно е да има модератор, който може да дава необходимите съвети, линкове и взаимопомощ - каквато е целта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.