Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 01.05.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Тема Лечебно мляко NAN ARнови  
Автор Teди (същата)
Публикувано17.10.07 10:30



Ако на някой му е останала затворена кутия от лечебното антирефлуксно мляко NAN AR и има желание да я дари на детски дом, моля да ми пише (може и на лични)!
Става въпрос за детския дом в град Кюстендил - има две бебенца, които се нуждаят от това мляко.


Ако някой има желание да дари нещо за дома, нека ми драсне два реда, ще се разберем кое кога и как

Нуждаят се предимно от памперси и лечебна храна, дрешки засега имат. Дечицата са от 0 до 7 годинки.
Предварително благодаря на отзовалите се



Тема Re: Лечебно мляко NAN AR [re: Teди]  
Автор MillenaМодератор (в почивка)
Публикувано17.10.07 23:56



Теди, да опитаме да съберем пари за лечебна храна?
Говори ли с някой от ДБМ?



Тема Re: Лечебно мляко NAN ARнови [re: Millena]  
Автор Teди (същата)
Публикувано18.10.07 09:37



Не съм, Миленче... на лични ще ти обясня повече


Бебенцата са само двечки, а ще пият млякото само още няколо месеца, т.е. не е необходимо да се изсилваме с количество. Ако никой няма излишно, ние с мъж ми ще купим 4-5 кутии като ходим следващия път Гледах вчера цената в един нет-ски магазин - беше 8.50, т.е. по-поносимо е като цена от Фризопепа например. В Метро може да е още по-евтино.

Виж от памперси винаги има нужда...

Криво ми стана, защото всеки от дома, с който говорих ми благодари поне по 3-4 пъти... Нашето дарение беше номер 8 за 2007-ма година, а сега е октомври - малко са даренията... Явно не са свикнали на внимание, а имат нужда



Тема Re: Лечебно мляко NAN ARнови [re: Teди]  
Автор MillenaМодератор (в почивка)
Публикувано18.10.07 20:44



ОК, ще чакам да пишеш повече. И да измислим нещо!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.