Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 03.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Тема Pregomin - спират ли вноса му???нови  
Авторgalimali (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 18:52



здравейте,
до скоро купувахме Прегомин на 13.60 лв. от един месец цената му вече е 23.60 лв, а днес в магазина ми казаха, че в склада на АКСОН /вносителя в БГ/ няма наличност и спират вноса му. вярно ли е това? чули ли сте нещо?



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: galimali]  
Автор SophieEllis-Bextor (~@%^;)
Публикувано23.08.07 11:12



Направо се обади на вносителя - информацията е от първа ръка и няма да те излъжат, ако наистина са гос пряли. Трябва да има телефон на кутията. аз, когато спряха безплатните млека, си купувах кутиите направо от вносителя, защото по аптеките го нямаше много-много, а на 1-то място, където го намерихме, беше с голяма надценка. И така някалко месеца, докато малкия не мина на нормално мляко.


Ако наистина гос пират, консултирай се с лекар за евентуална замяна с друго.



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му??? [re: galimali]  
Автор kaliia (новак)
Публикувано25.08.07 12:42



Това е някаква спекула пак , може би отново ще се изписват млека през касата и е свързано но факт е че по аптеките никъде го няма .Имам съсед ,който работи в Аксон - вносителя и ще го попитам .Ние без това мляко сме за никаде ,още повече ,че акаме кръв от една седмица и обривите ни са огромни .





Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: kaliia]  
Авторgalimali (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 13:10



за съжаление не е спекула - говорих с аксон - спират го наистина. направо не знам какво ще правим. и вашия случай не е лек май - бяхте правили някакви изследвания? какво ядете? къде са ви обривите? колко големи станахте? кой ви следи?



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: galimali]  
Авторkallia (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 13:33



Боже ужас , ще трябва да търсим познати да ни го изпращат .Не знам вече къде да ходя и какво да правя на година и 11 месеца сме - правихме какви ли не изследвания .Това е някакъв кошмар в понеделник съм при педито да ни праща за колоноскопия .Ака кръв ,бяхме на море за 10 дни - детето се изчисти ,придоби вид ,ще търся начин да се местим .Ядем почти нищо .



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: kallia]  
Авторkaliia (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 07:17



Обясниха ми ,че вероятно Нестле ще купуват фирмата и ще се разпространява от техния дистрибутор ,но в понеделник -вторник ще имам по-подробна информация .



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: kaliia]  
Авторgalimali (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 13:56



дано, чакаме инфо тогава :) и пиши как сте след изследването. стискам палци :)



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: galimali]  
Автор kaliia (новак)
Публикувано04.09.07 19:54



Чак днес видях ,човека от Аксон ,в момента се водели преговори .Той питал - добре ,а децата какво да правят - препоръчали Нутрилон пепти - пълен ужас .
Ако някой много го закъса има аптека при нас, все още има Прегомин в нея - 16 лева ,кутията .



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: kaliia]  
Авторgalimali (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 20:57



kaliia,
kude e tazi apteka? спешно ни трябва прегомин. не знам какво ще ядем иначе вместо това мляко. моля те пиши ми адрес или телефон. благодаря. а какво стана с вас? изследванията?



Тема Re: Pregomin - спират ли вноса му???нови [re: galimali]  
Авторkaliia (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 19:08



876-15 -34 - тел на аптеката .Още не знам къде да го водя ,имам направление но съм в шах .




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.