Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 06.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дават се 12 кутии Фризопепнови  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано05.10.06 13:50



Мария Чернева от Канал 1 е изпратила е-мейл, че в редакцията на БНТ се е обадила жена, която има останали 12 кутии Фризопеп и би искала да ги даде. Молбата й е да ги разпределим справедливо.
Така че нека, който има нужда да пише.
Да се наредим и ние в списъка.
Чакам вашите отговори.

Дамян - 14.01.2005


Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: kristia]  
Авторenna31 (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 14:44



къде и на кого трябва да се обадим, за да се наредим на опашката. Ние също сме на фризопеп и няма да са ни излишни няколко кутии, ако стигнат до нас въобще.



Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: enna31]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано06.10.06 16:08



Информацията имам от Мария Чернева.
След като разберем колко дечица тук се нуждаят от Фризопеп, ще се свържа със жената.
Но ми се иска да поизчакаме още няколко дни, за да видим колко отговори ще има.

Дамян - 14.01.2005


Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: kristia]  
Автор mamaradi (непознат )
Публикувано06.10.06 16:15



Мисля, че всяка мама, която храни детето си с Фризопеп ще има нужда. Искам и аз да се включа към нуждаещите се.



Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: kristia]  
Автор zorry (непознат )
Публикувано06.10.06 23:30



Kristia, определено се нуждаем от Фризопеп, но предполагам, че опашката вече е голяма! Имам близначки на 6м. и нуждата ми е двойна! И двечките са с АБКМ и през последните месеци ни е изключително трудно с финансите, но не можем да оставим децата гладни! Имам чувството, че точно от това се възползва някой - липсата ни на избор! Ще съм много радостна, ако се закача на опашката... тел.02/367792





Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: zorry]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано09.10.06 11:18



Здравей
Теб ще те броим за двама


А сега сериозно - иска ми се всичко да стане възможно най-справедливо. Вече сме общо 5 човека, надявам се ще се съгласите на Зори да дадем двойно за близнаците.
Единият вариант е да изчакаме докато се съберем 6 човека и така ще има по 2 кутии на човек, другият е да се съберем 12 и така ще има за всеки по 1 кутия. Ако на вас нещо друго ви хрумне, пишете.

Дамян - 14.01.2005

Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: zorry]  
Автор NikiR ((близнаците))
Публикувано09.10.06 16:33



Зори, влизам ти в положението и аз имам близнаци на почети годинка с АБКМ.Сега се захранваме и Дай Боже, всичко да е наред.
Мами няма де се наредя на опашките.Според мен си разпределете по 2 кутии-иначе не си заслужава, няма да го усетите...Аз ще почакам следващата помощ която ще дойде - сигурна съм, че ще има и други благородни мами, като тази която дава тези 12 кутии Фризопеп.

Ники Р



Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: NikiR]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано09.10.06 16:53



Ники, в другата тема - "Какво стана с Фризопепа?" Клонче е писала събощение точно до теб.
Позволявам си да ко копирам, за да съм ти в полза.
Здравейте момичета!

"NikiR, на теб и 2те ли дечица са ти с АБКМ?
Имам 9 кутии Фризопеп, които слава Богу, няма да използваме.
Искам да ги дам на теб и на други мами, на които им се налага да си го купуват за бебоците.
Не знам как е най-честно да ги раздам, не знам как да преценя, кои има най-голяма нужда от такъв подарък. Но сигурно е голям кошмар и ДВЕТЕ ти дечица да са болнички от АБКМ.
Мами, която от вас прецени - да ми се обади, подарявам Фризопеп.
поздрави и NikiR чакам да ми се обадиш!"

Дамян - 14.01.2005

Редактирано от Silvita на 14.11.06 18:40.



Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: kristia]  
Автор NikiR ((близнаците))
Публикувано09.10.06 17:07



Благодаря!
Току що го прочетох.



Тема Re: Дават се 12 кутии Фризопепнови [re: NikiR]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано10.10.06 10:27



Здравейте!
Вчера вечерта се свързах с жената, която дава Фризопеп и днес на обяд ще взема кутиите. Ще се възползвам от съвета на Ники и също ви предлагам да се съберем 6 човека, за да разпределим по 2 кутии на човек. Така че очаквам последния 6-ти човек да се включи.
Моля пишете ми тук или на лични как ще ви е удобно да вземете млеката.
Хубав ден!

Дамян - 14.01.2005



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.