Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 30.06.24 
Здравна
   >> Алергии
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема алергии към антибиотицинови  
Автор paola2 (непознат)
Публикувано09.09.06 11:46



Здравейте!Пише ви една отчаяна майка.Дъщеричката ми е на 4 години и има алергии към всички групи антибиотици.направо ще полудея.може ли някой да ми даде съвет или информация за този тип алергии.а от 2 седмици се оказа че имаме и бронхиална астма.последният път алергологът и д.р Мустаков препоръча да пие Тиенам заради една гнойна ангина.моля дайте ми съвет.

http://www.youngnutrition.net/member/tickers/21178/ticker2.png[/img][/url]


Тема Re: алергии към антибиотицинови [re: paola2]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 09:01



Аз също съм от Варна.Мога да ти кажа много работи за алергиите.Предполагам,че сте разумен човек, за да прецените,дали това което зная ще ви свърши работа или не.Ако желаете среща моля отговорете.



Тема Re: алергии към антибиотици [re: мaмчe]  
Автор paola2 (непознат)
Публикувано10.09.06 21:23



da bih jelala.neka se ogovorim

http://www.youngnutrition.net/member/tickers/21178/ticker2.png[/img][/url]


Тема Re: алергии към антибиотицинови [re: paola2]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 22:15



Видях ангелчето. Наистина си има проблеми. Ако желаете обадете ми се на тел. 30 50 94 за да се договорим за среща. Лягам си късно,а през деня съм на работа.



Тема Re: алергии към антибиотицинови [re: paola2]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано11.09.06 10:09



Препоръчвам да се обърнете към класическата хомеопатия в този случай. Моят син е/беше алергичен към всички лекарства, които сме се опитвали да му даваме с изключение на Парацетамол и Вит.С. Това ме беше докарало до лудост, но чрез хомеопатията успяхме да се стабилизираме много добре. Дори миналата зима, да чукна на дърво, само два пъти е кашлял, но без опасност от бронхит или нещо още по-лошо... Скарлатината я изкарахме само чрез хомеопатично лечение, а за нея задължително се дава Пеницилин.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.