Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 30.06.24 
Здравна
   >> Алергии
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема offнови  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано07.08.06 14:31



Ето

от морето. Да се изфукам с моето си гардже и неговото гадже



Тема Re: offнови [re: Finch!]  
Автор MillenaМодератор (в почивка)
Публикувано07.08.06 15:48



Много сте хубави всички. Голямо веселие е било явно! Благодаря ти, че го сподели от името на тези, които гледаме морето само на снимки.



Тема Re: offнови [re: Finch!]  
Автор mamika_anika (~)
Публикувано07.08.06 15:51



Голям симпатяга е! И сваляч още от сега...






Тема Re: offнови [re: Finch!]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано07.08.06 20:46



Големи сте сладури. Кандидатираме се и ние в списъка на гаджетата :)
Ето ни и нас в

в силно обкръжение на две гаджета :) Само дето си донесохме морски вирус, от който още не сме се оправили, но благодарение на силната телефонна подкрепа на педито и дежурната в Полимед не дадох антибиотик. Сега имам да чета и извинете, че позарязах отговорите за малко, но местния интернет отваряше когато му скимне, а и с такъв кеф седях седмица далеч от компютър



Тема Re: offнови [re: Finch!]  
Автор Teди (в почивка)
Публикувано08.08.06 08:49



Супер сте

Чудесни снимки!
Да ги нагушкате малките сладурковци Калоян и Рая от мен



Тема Re: offнови [re: Finch!]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано09.08.06 16:41



Момичета, много хубави снимки...дечицата са прелест!



Тема Re: offнови [re: dafna]  
Автор SilvitaМодератор (лежерна)
Публикувано09.08.06 20:22



Дафна, на мен най-прелестното ми беше, че цяла седмица Рая яде пържени картофи, сирене натюр, картофени мечета Помбер и чипс с примеси на пясък. Е, малко ми беше вътрешно, успокоявах се, че е само седмица, но това е моята победа над алергията и искам да окуража всички тук, че тя е постижима, колкото и далечна да изглежда понякога - както невъзможна ми е изглеждала на мен. Има светлина в тунела





Тема Re: offнови [re: Silvita]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано09.08.06 22:49



лелеееей...колко морско звучиии

Страшно се радвам за вас...толкова обичам да чета такива постинги! Вярвам, че един ден всичко ще е зад гърба ни, само като един лош спомен!
Поздрави!

Пък и аз да не остана по-назад, с малко снимки, ще покажа първото захапване на коричка хляб без реакция после , както и , на която все още гризе само сламки

Как ми се иска да има повече такива весели темички тук. Дай Боже!



Тема Re: offнови [re: Silvita]  
Автор MillenaМодератор (в почивка)
Публикувано10.08.06 10:20



Силве и дафна, не мога да ви опиша с какъв кеф ви четох коментарите!!! Страхотно е това, много ме зарадвахте!!

Поздравления



Тема Re: off [re: Finch!]  
АвторLilioni_ (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 20:00



Какви хубави деца !!!!!

Пу-пу-пу! Големи сладурковци са! Финч, Калоян е много голям! На колко години стана? Прилича на някои от снимките на голям мъж!!!
Силве, Рая е много сладичка! С тези голе-е-еми сини очи...Пу-пу-пу! И аз като бабите ама много ви се зарадвах! Страхотни снимки!
Ние гледаме морето само на снимка засега, но ви благодаря, че ни създадохте морско ностроение!
Бъдете здрави!
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.