Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 26.05.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Среща в Южния за събота 15-ти относно МЛЕКАТАнови [re: Millena]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано13.07.06 19:44



Идейка!


Ще взема Отвореното писмо за събота в Южния парк (само дано да не вали) и докато си бъбрим сладко, може да съберем някой друг подпис наживо!

Дамян - 14.01.2005

Тема Re: Среща в Южния за събота 15-ти относно МЛЕКАТАнови [re: kristia]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано13.07.06 22:30



Да, непременно носи писмото.
Аз ще пиша на Емем от bg mamma да вземе от Заедно за децата брошури и да си разпределим и да ги раздаваме по паркове и градинки, на бременни приятелки и т.н.
Теди, миличка - извинявай. В темата дето ме пита за същата среща ли става дума трябваше да напиша "Да, с теб, с Миленка..."...Изперкала съм вече.





Тема Re: Среща в Южния за събота 15-ти относно МЛЕКАТАнови [re: нeмиpницa]  
Автор TeдиМодератор (блейка)
Публикувано14.07.06 08:19



Нем, споко


Мнооого добре те разбирам

НЗОК оставя бебетата без Лечебни млека - нека заедно да променим това!

Тема Re: Среща в Южния за събота 15-ти относно МЛЕКАТАнови [re: нeмиpницa]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано14.07.06 10:05



Нем, споко, всички сме в кюпа






Тема Хайде снимкинови [re: Teди]  
Автор TeдиМодератор (блейка)
Публикувано15.07.06 14:33



.
Ако искате да махна някоя, пишете ми номерчето на снимката (аз съм качила всички от фотоапарата).
Ако искате да си копирате някоя, пуснете ми бележка с номерчето и ще ви дам url, за да си дръпнете снимката с оригиналната големина (големички са - по 1 Мбайт, че и отгоре).

Страшно приятно ми беше с всички вас! Чудесна среща си спретнахме, много неусетно мина времето, поприказвахме, а и работа свършихме Дано за всички съботната сутрин да е минала в приятна компания
Трябва да повторим, нали

НЗОК оставя бебетата без Лечебни млека - нека заедно да променим това!

Тема Re: Хайде снимкинови [re: Teди]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано15.07.06 14:36



Супер беше срещата! Много си бърза със снимките, моите разбойници още не искат да заспиват, а сме на детски РД от 5



Чудесно мина, определено трябва да си спретваме по-честично, но другият път съм без децата, че сега чак на финала кротнаха малко, че да ви видя




Тема Re: Хайде снимкинови [re: Millena]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано15.07.06 15:43



И аз много се радвам, че се видяхме, цял ден ми е едно такова приповдигнато и готино :) До следващия път!



Тема Re: Хайде снимкинови [re: Teди]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано15.07.06 17:25



Много хубави снимки, виждам, че сте се събрали доста мами, а и татковци. А дечицата са толкова сладки!
Дано следващата среща е скоро. Много искам да дойда.
Ние се прибрахме преди малко след навъртяни 200км из Б-я и ресторант. Да не ви казвам, че съм гроги и вбесена от баби и лели, които даваха на детето питка, мед, да бърка в чаша с лимон, в чиния със сирене...нервите ми са, като струна. За пореден път се убеждавам колко непонятна и имагинерна дума е "алергия" за тях.

Та, милички, много се надявам другият път да дойда и да съм с хубави емоции в края на деня, а не да се ядосвам.



Тема Re: Хайде снимкинови [re: dafna]  
Автор AnnaGaudi (непознат )
Публикувано15.07.06 17:32



Много хубава среща, а надявам се и ползотворна!!!
До следващата такава!



Тема Re: Хайде снимкинови [re: Teди]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано15.07.06 22:02



Теди, страхотни снимки


Много ми беше хубаво да ви видя всички и се радвам, че хем успяхме да свършим малко работа, хем да си побъбрим. Като се разделихме последно с теб, Теди, се оказа, че са минали цели 2 часа и половина. Въобще не съм усетила кога е отлетяло това време.
Лека вечер на всички! И чакам с нетръпение следващата среща

Дамян - 14.01.2005


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.