Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 18.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Някой да занесе писмото?нови [re: Millena]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано10.07.06 15:56



Имаме нужда от някой, който да занесе писмото ни и да го депозира в офиса на НЗОК, ето


По възможност да има принтер, за да разпечата подписите. Или да има Инет кафе в близост, ще си поделим парите за печат.
Иска ни да е още утре, за да се задвижи процедурата.

Благодаря!




Тема Re: Някой да занесе писмото?нови [re: Millena]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано10.07.06 16:53



В четвъртък съм в София. Мога да го занеса тогава, а преди това мога да го принтирам в къщи. Пишете, ако по-скоро никой не може.



Тема Re: Някой да занесе писмото?нови [re: tswete]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано10.07.06 18:22



Благодаря ти!
Дано някой да има възможност да го занесе по-рано




Тема Re: Подписка срещу решението на НЗОК за млекатанови [re: Millena]  
Автор TeдиМодератор (блейка)
Публикувано10.07.06 22:56



Що не си спретнем една среща събота (15-ти) сутринта в Южния, за да обсъдим нещата?
Може и да се видим с някои "стари алергенчета" там



НЗОК оставя бебетата без Лечебни млека - нека заедно да променим това!

Тема Re: Подписка срещу решението на НЗОК за млекатанови [re: Teди]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано10.07.06 23:39



Ако успеем да се организираме - аз ще съм без малкия и ще съм готова за работа и бой

! Може би да пуснем отделна тема за тази среща, да съберем и подписи на хартия от мах много родители, да се подготвим за бъдещи действия и т.н.
Аз съм на линия за събота.



Тема Re: Подписка срещу решението на НЗОК за млекатанови [re: tswete]  
Автор kristia (майка на Дамян)
Публикувано11.07.06 08:27



Аз също ще съм на линия

в събота.
Цвете, мислех днес да отида и да внеса писмото в деловодството на НЗОК, но няма да мога. Затова те моля ти да поемеш тази задачка в четвъртък, още повече че си по-наясно с тези неща. Благодаря ти предварително!

Дамян - 14.01.2005

Тема Re: Нова информация !!!нови [re: kristia]  
АвторAnnaGaudi (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 08:32



Ще те опровергая, защото още през април говорих с представителя на Милупа, който ми каза, че Касата ще спира млеката. Милупа са се явили на обявения конкурс, но тяхната оферта не била разгледана. Пиша за Милупа, защото ние сме на Прегомин.
Не искам да звучи като упрек, но обяснявам отдавна тук, че ще се спрат тези млека. Сега сме поставени в цайтнот и ще са нужни много повече усилия и време и пари, за да върнем това, което е било. Само за сведения да добавя, че кутия Прегомин е с цена 22 лв. в аптеката на Г. Софийски, откъдето всички вземахме млеката. Иначе по другите аптеки го няма.
Поемам ангажимента да звънна в предаването на Милен Цветков и ако ги заинтригувам ще пиша тук, за да можем да се явим повече майки.



Тема Re: Нова информация !!!нови [re: AnnaGaudi]  
Автор TeдиМодератор (блейка)
Публикувано11.07.06 08:42



Аз лично пуснах писмо до предаването на Милен Цветков, но нямаме отговор от там.
Дано успееш да направиш повече!!! Стискам палци!

Пиши тук, за да следим и ние нещата, че нещо много се разхвърляхме по форумите



НЗОК оставя бебетата без Лечебни млека - нека заедно да променим това!

Тема Re: Репортаж в bTV новинитенови [re: Finch!]  
АвторAннa Гayди (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 08:47



Аз съм майка на бебе с АБКМ и не съм безразлична - ще звъня в предаването на Милен Цветков, говорих с моя приятелка, която работи в дира - да пуснат протестен банер и това бе още на 1-2-ри. За съжаление собствениците са казали, че не може. Така че имате още един човек и майка, който прави нещо. Подписах се в отвореното писмо и съм готова да задам своите въпроси в предаването на Марта, ако прояви интерес. А и ще направя всичко възможно, за да го прояви.



Тема Re: Подписка срещу решението на НЗОК за млекатанови [re: kristia]  
АвторAннa Гayди (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 08:51



Аз съм много потърпевша мама и желая да присъствам на тази среща с експертите он НЗОК. Оставям си мейл за контакти eneya@abv.bg. Освен това ще звънна и лично ще говоря с екипа на МИлен Цветков и ще ви докладвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.