Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 13.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Да се представим и няколко въпросанови [re: tes]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано22.11.05 20:57



С неудоволствие ти казвам "добре дошли" и се надявам да се чувстваш добре тук и скоро да имаш с какво да се похвалиш.




Тема Re: Да се представим и няколко въпросанови [re: tes]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано24.11.05 19:40



Позволявам си да не се съглася с това, че кашите непременно трябва да са на Фризо. Аз съм давала основно на Блевит - ориз и пет зърнени. Алекс се обриваше от съвсем миниатюрно количество ХА ад. мляко, но никога от тия две каши на Блевит. Цената им е значително по-ниска от тази на Фризо и не знам защо Маринова ги пренебрегва. Чудя се какво ще каже за наличието на грахов протеин в тях - нали грахът е забранен за алергични.
Иначе ти пожелавам повече спокойствие и упоритост. Моят син в началото ядеше пет неща, една каша и едно пюре. Така почти 6 месеца и после постепенно обогатявахме менюто.
Успех!



Тема Re: Да се представим и няколко въпросанови [re: tswete]  
Автор tes (джелсомино)
Публикувано24.11.05 21:23



Вчера се разговорих със собственика на едно детско магазинче наблизо, и тяхното дете е било с АБКМ и са били при Маринова - та той ми обясни, че дъщеря й работи във(за?) Фризланд, та затова е и тая привързаност....
Аз имам една оризова и една елда на Хипп, от елдата съм давала при един от опитите за захранване. И двет еса със зеления хипоалергенен стикер на Хипп- все пак мисля, че е недопустимо Хипп да лъжат за това. Мисля да давам от тях, вие пробвали ли сте ги?

п.с. Цвете, а пък с теб се познаваме, но не знам ще си спомниш ли - парка на С.река, Алекс беше може би на месец, аз бях далеч от забременяване дори, ти беше на разходка с Калли и ви снимахме за една реклама как разхождате бебоците



Тема Re: Да се представим и няколко въпросанови [re: tes]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано24.11.05 22:13



Спомням си, бе, как?! Ако си спомням добре, тогава говореше, че скоро такова нещо като бебе не си представяш, че ще ти се случи.
Гадно е, че бебчето ти има проблеми с алергични прояви, но се радвам, че си попаднала тук. Аз намерих много подкрепа и ценни и разумни съвети. Сега нещата ми изглеждат мн по-розови, а в началото ревях почти непрекъснато и си представях как задето съм захранвала с каша, докато са ваксинирали детето ми, съм му създала непоносимост, заради която никога няма да хапне сирене, кашкавал, масло и вс производни и рев...
Но тук има много опитни и приятни майчета, много отзивчиви и успели и това страшно ме успокояваше. Всъщност само това ме успокояваше...



Тема Re: Да се представим и няколко въпросанови [re: tswete]  
Автор tes (джелсомино)
Публикувано25.11.05 10:00



Да си призная, бяхме почнали с опитите, но бях много депресирана, че не се получава - точно в този момент бях изпаднала в някакъв песимизъм, че скоро няма да успеем - но ето, само три месеца по-късно бях бременна. И аз раждах при Ненов. Спирам със спама, ще ти пратя бележка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.