Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 04.07.24 
Здравна
   >> Алергии
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Millena]  
Автор Чeтa ()
Публикувано14.04.05 17:56



Не, не го питах...сигурно щеше да разреши де, щом каза да пробваме ХА мляко.
Голямото ми чудене е обаче Милумил или НАН.

Сиренето домашното е козе. С овчето няма проблеми.



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Чeтa]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано14.04.05 18:01



Значи правилно помня за сиренето.

Ами не знам за млякото. Аз имам кофти спомен от НАН-а, затова. Иначе моя близка приятелка, чието дете беше точно с дихателни проблеми и бронхити ползваше НАН ХА и беше много доволна




Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Millena]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано14.04.05 19:55



За НАН май са ми казвали, че има повече желязо вътре - ама това сигурно е за нормалната формула. Мустаков не препоръча ли категорично някое?



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Чeтa]  
Автор kalimbi (бебчо Калоян)
Публикувано14.04.05 20:06



Какво означава ХА мляко? Хипоалергенно? Фризопепа не е ли също хипоалергенен? Или е за по-големи деца?



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Silvita]  
Автор Чeтa ()
Публикувано14.04.05 20:06



Каза Нан или Хип или което избера. Явно няма кой знае каква разлика...или той не е достатъчно запознат.



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: kalimbi]  
Автор Чeтa ()
Публикувано14.04.05 20:22



Ха значи хипоалергенно, а Фризопеп и другите като него са хидролизирани.



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано14.04.05 21:22



Чета, аз с Мартин съм ползвала и Милумил Ха и НАН Ха - и двете му понасят , май даже Нан-а по-добре, макар че на вкус повече харесва Милумила. Знаеш предполагам как месец беше с лек обрив, докато приеме Милумил-а - писала съм доста пъти историята. Стискам палци Бо да го приеме добре. Аз Милум ила въвеждах постепенно като добавка към кърмата - ти примерно пробвай към каша/пюре или каквото там Бо яде с мляко да слагаш по половин-една л. милумил и постепенно да увеличваш - ти си знаеш де



Тема Re: Ха мляко и други работинови [re: marid]  
Автор Чeтa ()
Публикувано14.04.05 21:59



А защо избра Милумил? ЗАради вкуса само ли?



Тема Аз малко ще те пообъркам, но...нови [re: Чeтa]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано14.04.05 22:55



При Алекс реакция се появи от НАН ХА и го заведох при Мустаков. Той ми каза, че най-доброто е ХИП и ми предписа ХИП-ІІ като ми обясни, че към НАН ХА много често се появяват алергични реакции. Явно съобразно случая казва различни неща. И наистина ХИП ХА го няма почти никъде, 300 гр. са минимум 11 лева. Много нещо е това. Ако не го кърмех, щеше да ми излиза по минимум 150 лв. месечно. При захранването с него постепенно изчезна сухата кожа (Алекс има АД) и до днес не е имало реакция. Е, днес, пак се появиха няколко малки плаки суха кожа, без да съм дала нещо ново. От една седмица давам малко каша на Фризопеп Царевица и Ориз. В състава й видях, че има грахов протеин, но пък тук майките я дават без проблеми. От понеделник давам коприва - домашна, по много малко. Е, ако някой можеше да ми каже от къде се появяват тия гадни плаки...



Тема Re: Аз малко ще те пообъркам, но...нови [re: tswete]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано15.04.05 04:48



И Вики имаше проблеми с НАН ХА. А по онова време Хип нямаше.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.