Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 17.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема санаториум в трявнанови  
Авторexoti (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:35



санаториума е подходящ за деца сьс астма бронхити алергии.подходящ е сьщо за деца който често боледуват.
тьрся компания за пролетната ваканция.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: exoti]  
Автор Фиopeлa (непознат)
Публикувано25.02.05 15:10



Този санаториум не е ли само за деца?Аз съм била там когато бях 3 клас.Преди хм 20 годинки.Какво се е променило от тогава знаеш ли?



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: Фиopeлa]  
Авторexoti (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 12:50



само за деца е. аз ходих сьс сина ми там.през лятото условията не ми харесаха .казаха че са правили ремонт и сега било доста добре.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: exoti]  
АвторФиopeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 00:02



Природата беше прекрасна.Но много ми липсваше мама 1 м.1/2 .Не бих оставила детето си само там.Какъв проблем имате,че искаш да го водиш там?Мен ме пратиха за синузит и чести бронхити.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: Фиopeлa]  
Авторexoti (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 11:36



болен е от асма и сьщо така много боледува от бронхити и пневмонии.
и аз не бих го пуснала там сам ще бьда с него .ходили сме там един пьт и знам какво е положението.запознах се с майки които твьрдят че след три -четири пьти там децата им се оправялиили поне имали голямо подобрение.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: exoti]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано06.03.05 19:03



Така е, има подобрение. Аз съм оттам, сега съм пратила малкия при нашите (диагнозата му е алергичен ринит и започваща астма). Съмняваме се и за трета сливица. Сега го водят на процедури в санаториума и има подобрение.
За три седмици хъркането чувствително намаля. А уж и ние сме в планината... Явно смяната на климата му повлия добре.
Иначе самата аз съм лежала там преди двайсетина години. Правех чести бронхити и пневмонии. Бях в болницата шест месеца, ходех там на училище, всеки ден ми правеха процедури. Беше неприятно, но оттогава не съм боледувала сериозно.
Дано и при дечицата ви има подобрение.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: exoti]  
Автор yanita_ (пак аз)
Публикувано07.03.05 15:42



не е ли късно тепърва да се правят резервации за април?
аз моите момичета ги изпращам в санаториума в сандански със същото предписание. надявам се да има резултат, защото вече не мога да се боря с хреми и кашлици. уморих се.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: yanita_]  
Авторexoti (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 13:39



не е кьсно. казаха че трябва да се обадим една седмица по рано.
дори аз когато ходих лятото отидох направо без да се обаждам.



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: Фиopeлa]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 13:23



И аз ще водя дъщеря си. Тя е на 3г. и половина и е с диагноза бронхиална астма. Разкажете повечко за санаториума моля ви: как е там, какви процедури правят, доволни ли сте от престоя?



Тема Re: санаториум в трявнанови [re: Bиви]  
Автор yanita_ (пак аз)
Публикувано10.03.05 15:04



знам мъничко за сандански. процедурите при малки деца не включват много - инхалации и масажи. надявам се да има и топкане в минерални басиейни. при по-големите е възможна и лечебна гимнастика.
моите деца сега ще ходят за първи път. преди време обаче племеницата ми (тогава май беше на 2 г.) беше там след болнично лечение на пневмония и имаше значително подобрение. освен това сандански е много подходящ за климатолечение на белодробни заболявания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.