Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 02.07.24 
Здравна
   >> Алергии
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Прах за праненови  
Автор Keнra (мама)
Публикувано08.04.05 12:08



Здравейте, момичета!
Вчера на двугодишната щерка на моя приятелка поставили диагноза "атопичен дерматит". Докторката забранила всякакви сапуни, прахове и препарати, които имат химикали. Предписала им някакъв сапун (не разбрах точно какъв), с който да я къпят, но по отношение на прането моята приятелка е в шах. До сега е прала с "Тео бебе" (то в Сливен няма голям изобр) и сега няма идея какво точно да прави.
Какви перилни препарати позлвате вие? Стават ли за алергична, чувствитела кожичка?
Благодаря на всички предварително!



Тема Re: Прах за праненови [re: Keнra]  
Автор marid ()
Публикувано08.04.05 12:21



В момента пера с Персил Сензитив - течния, има го и като прах - много съм доволна. Друго за Мартин което съм ползвала - Сано максима ( израелски прах, концентрат, също е много хубав, за хора с алергии и чуствителна кожа), а също много доволна бях и от Флекс бебе, но много рядко го намирах.



Тема Re: Прах за праненови [re: marid]  
Автор Rampelina (мама на Вальо)
Публикувано08.04.05 13:23



За този израелския съм чувала много добри отзиви, но не съм го ползвала. Иначе аз пера с Бонукс, но не ползвам омекотител (отскоро) и плакна по няколко пъти.



Тема Re: Прах за праненови [re: Keнra]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано08.04.05 17:22



Ей, днес тоя дир ще ме побърка! Пак си загубих съобщения, защото съм "нямала право да пиша в този клуб"

Та казвах, че съм с 2 ръце за Персил Сензитив, това е най-доброто, което съм ползвала. Когато го спряха от внос взимах Флекс Бейби, също доста добър. Имаше го в Метро, Била и Рамстор.
Тео-то е твърде парфюмиран. Много го рекламират, че е със сапун и т.н., но аз лично не можех да му търпя аромата, не знам за бебетата.

Дано намерят подходящ прах и детенцето да се оправя бързо!




Тема Re: Прах за праненови [re: Keнra]  
Автор Чeтa ()
Публикувано11.04.05 07:53



В момента пера с какъвто имам, но иначе съм ползвала Флекс Бейби и Сано Максима за Борис. Персил Сензитив и аз чувам, че е добър, макар че още не съм го пробвала. Мисля да мина на Ариел, защото другите нещо не перат както трябва поне в моята пералня...



Тема Re: Прах за праненови [re: Чeтa]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано11.04.05 16:42



Ако приемаш съвети, недей Ариел, доста е агресивен Нищо, че някое петно ще остане, важното е Бо да е здрав. Вярно, че е вече голямо момче, но все пак имай едно на ум.




Тема Re: Прах за праненови [re: Millena]  
Автор Чeтa ()
Публикувано11.04.05 19:25



Ама то да бяха петна хубаво, но остава черно на врата, като захабени стават дрехите - отврат
ако трябва по 2 пъти ще ги плакна, но не мога да обличам детето и нас с дрехи, които изглеждат мръсни след изпиране.

Благодаря за предупреждението все пак!



Тема Re: Прах за праненови [re: Чeтa]  
Автор Ancheto* (на Петър)
Публикувано11.04.05 21:16



Защо не пробващ все пак Персил Сензитив - вземи си една малка опаковка и ако не си доволна тогава мини на Ариел.

Ние откакто пуснаха отново Персил Сензитив минахме целокупно на него. Вече 2 месеца не съм купувала друго. Преди с татенцето бяхме на Ариел, а Петър на Фрош за бебета. Но реших че вече не ми се занимава с различни прахове и минах на този, който е ОК за Петър.



Тема Re: Прах за праненови [re: Ancheto*]  
Автор Чeтa ()
Публикувано11.04.05 21:36



Да, може и него да пробвъм.



Тема Re: Прах за пране [re: Ancheto*]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано11.04.05 22:25



И аз това щях да предложа. Винаги съм мислела, че не излиза по-скъпо, особено спрямо Ариел и подобни, които са си по-скъпи от стандартните. А като качество пере страхотно. Непрекъснато се чудя как са успяли да го направят сензитив и то наистина, защото май не познавам дете, което да има проблеми с него, и все пак да пере така добре.
А както казах само изглежда по-скъп, защото всъщност е много концентриран.

Ани, с теб станахме като рекламни агенти. Дали да не си поискаме комисион





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.