Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 27.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: reni]  
Автор Чeтa ()
Публикувано24.04.05 16:38



Има вероятност и да не са алергия точно тези пъпчици. Гледай бузката да е винаги подсушена. Ако въпреки това не минават, най добре е да го види лекар.



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: Чeтa]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 21:49



Така сега да ви се оплача днес бях ме на преглед и понеже акото на Борис е ужасно зелено лекарката каза да минем на Фризопеп. Сега 10 дни да ядял това мляко и ако нещата не се оправят да ходим на консултация с гастроентеролог за кръстосана алергия. Понеже съм бясна нека някой да ме ориентира освен в София такава клиника имало и във Варна. Къде се намира и как да си запиша час? Правили ли сте такава консултация и какво представлява? Не е ли редно да го заведа на консултация и после да му давам хидролизат? Какво да правя .....................



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: reni]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано30.04.05 05:20



Ако можеш наистина се срещни първо с гастроентеролога и тогава мисли за смяна на млякото. А прегледа кой го направи - педиатър или алерголог?




Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: Millena]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 08:00



Педиатърката, но без да сме му правили нови изследвания да видим как са антителата. Затова се чудя дали да му давам Фризопеп. още нещо искам да ви попитам тя ми каза да му давам зленчукови пюрета и каши без глутен и мляко. Не било нужно да го захранвам на ново и постепено? Да обаче той повече от месец не е ял нищо друго освен мляко. Така ли е редно?



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: reni]  
Автор marid ()
Публикувано30.04.05 10:10



Рени, коя ви е педиатърката в Бургас? На частно не го ли заведе при друг да види детето? Ако искаш регистрирай се и ми пусни бележка - аз живея в Бургас, не познавам много педиатри тук, но можем да измислим нещо и да ти помогна с каквото знам и през каквото сме минали с Мартин. Според мен както ти казах от хидролизата е нормално акото да е зелено, после като въведеш пюрета би трябвало да се нормализира. И все пак напълно ли изключихте лактозната непоносимост? Освен това за много малък период сменяте много млека - а организмът иска време да се адаптира .
Според мен почни бавно и постепенно със захранването, като следиш за реакция, но мисля също, че още не ви е време за захранване - явно още не е стабилизирано положението.



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: reni]  
Автор Peach (непознат)
Публикувано30.04.05 11:06



Ами, както писах ве4е ние бяхме със същия проблем и първо ходихме на гастроентеролог, който ни каза, 4е ако до 2-3 седмици няма промяна ще ни изпише Фризопеп. Така, 4е първо води детенце на специалист и после сменяй млякото. При нас промяна нямаше, но в понеделник направо го заведох при Мустаков и направихме тест - резултата Е АКБМ И СЕГА ВЕ4Е ЩЕ МИНЕМ НА фРИЗОПЕП.
уСПЕХ!



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: marid]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 15:26



Ходим при Димитрова, ако имаш друго предложение приемам го веднага! Имали гастроентеролози в Бургас? Водила ли си го на такъв преглед?



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: reni]  
Автор marid ()
Публикувано30.04.05 17:14



Коя Димитрова - Магарита ли, която е шеф някакъв в детското в ОРБ - ако е тя аз съм водила Мартин при нея на частно( тя май не работи с касата) и доста говорихме за алергията му - стори ми се много в час с алергиите и ако е същата странно че не намира причината. При гастроентеролог тук не съм го водила , всъщност аз и личен лекар тук не съм му избрала - още сме си при педиатърката в София - с нея лекуваме алергията, тя е страхотна и даже не искам да я сменям, макар че разстоянието е много голямо. Та затова не познавам тукашните светила по-отблизо.

Хм, ако е същата Димитрова аз мислех да ти я препоръчам, защото наистина ми направи много добро впечатление, когато говорих с нея.

Ама че работа - добре де , понеже Фризопепа се изписва от гастроентеролог тя защо не ви каже при кого да отидете, за да прецени той дали има нужда, а не ти да купуваш, пък да чакате промяна, пък после да се мъкнете при специалист?!



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: marid]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 08:53



Точно за един и същи лекар става въпрос. Сега мисля да го заведа при д-р Тошкина.



Тема Re: Алергия към белтъка на кравето мляконови [re: Peach]  
АвторstellaO4 (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 10:11



Възможно ли е да не ни понася Фризопепа? Вече 3 път му давам от това мляко и настъпва невероятен рев след като се нахрани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.