Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 29.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Тема Какво мляко ползвате?нови  
Автор __milena__ (непознат)
Публикувано15.02.05 04:07



Ние сме на Frisopep предписан от Маринова, вече разбирам защо (до скоро не знаех, че има личен интерес). Доста трудно свикнахме с него след кърмата. И до сега се налага да добавям каша във вечерното шише, иначе Кирил не го иска.
Чувала съм за Alfare (дано не греша името). Сигурно има и други.
Дайте ми отзиви за млеката, които ползвате? Благодаря Ви!



Тема Re: Какво мляко ползвате?нови [re: __milena__]  
Автор marid ()
Публикувано15.02.05 10:36



Аз съм давала Алфаре и Мартин много го харесваше, макар че момичетата твърдят, че ч гадно мляко - ние с него нямахме проблем, на мен изобщо не ми се стори неприятно и дребния го пиеше с удоволствие. Другите млека вече са хипоалергенните, но не знам дали вече ви е време с такива да се захраните.
От хипоалергенните аз захраних Мартин с Милумил ХА и съм доволна, ама много скъпо бе..., също е ял Нан ХА - пак добре му понесе.

Редактирано от marid на 15.02.05 10:42.



Тема Re: Какво мляко ползвате?нови [re: __milena__]  
Автор Finch ()
Публикувано15.02.05 13:23



да ти кажа, че аз знам за интереса на Маринова спрямо Фризопепа още преди да отидем при нея преди повече от 2 години и също бях скептично настроена. Направо си й го казах след като Калоян не беше очарован от това, което му предлагах вместо кърма... Тя ми каза, че не се обижда, но ако не й вярвам да пробвам други млека, само аз да ги опитам първо преди да мъча детенце и ще даде протокол за млякото, което предпочета. Нямаше по-вкусно нещо от този гаден Фризопеп, а не можеше да е направо ХА мляко... Протокола може да се сменя само веднъж и не може да се върнеш после към първото мляко...



Тема Re: Какво мляко ползвате?нови [re: __milena__]  
Автор Чeтa ()
Публикувано15.02.05 16:27



Борис е на Фризопеп от двумесечен, така че нямаме проблем с вкуса, даже го харесва
До колкото знам от хидролизираните млека Фризопепа е най-вкусен.



Тема Re: Какво мляко ползвате?нови [re: __milena__]  
Автор __milena__ (непознат)
Публикувано16.02.05 03:59



Благодаря Ви момичета! Доста обнадеждаващо звучи опита на Финч с Маринова. Не, че съм тръгнала да го сменям Фризопепа, особено след като веднъж го научих да го пие (с по 2.м.л. ябълкова каша на Нестле :). А и все храня надежди, че до месец-два може да пробваме да се захраним с нещо друго.



Тема Re: Какво мляко ползвате? [re: __milena__]  
Автор Elianna (минаващ)
Публикувано18.02.05 13:40



След като София почти непрекъснато от самото си раждане беше все с някакви зачервявания, нашата педиатърка ни прати на гастроентеролог-попаднахме при д-р Панталеева-в детския център на Н.Геров 2. Като видя бебка веднага сподели че има поне 50% вероятнот от алергия към протеина на млякото и ни каза да даваме оризова каша поне няколко дни и да изчистим всички други храни които й даваме. Започна голяма борба, все пак София беше само на 3 месеца и половина и не можеше да се храни само с лъжичка. Поради което ни каза да й даваме Алфаре-пак голяма мъка -2 дена нито яде нито пи вода - ужас, за да подобрим вкуса, д-р Панталеева ни препоръча да слагаме по 1 лъжичка кажа-оризова или царевица и ориз (говоря за тези без глутен) и така позамазахме положението. Софи определено свикна с вкуса и се храни но не е както беше преди с Фризолака-лелеле щеше да глътне самата бутилка от желание да папа[plezq se





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.