Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 28.05.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема с какво предпазвате бузките от студа  
Автор olivO3 (непознат)
Публикувано20.01.05 10:57



Дъщеричката ми се обрива от почти всякаква козметика, незнам с какво да й мажа бузките като ходим на разходка. Когато се върне са и силно зачервени и до вечерта вече се лющат. По принцип и коремчето ни е така, но доктора ни каза, че това е атопичен дерматит, за него ползваме Линола. Как предпазвате вие дечицата? Благодаря Ви!!



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор Finch ()
Публикувано20.01.05 11:07



Мажа само с балсама на д-р Тайс, защото му понася добре на кожата, а можеш да пробваш и с тестер на Бюбхен за зимен крем. По всички правила зимните кремове не трябва да са хидратиращи, но и аз и на сина ми изпръхваме ако крема не е хидратиращ за това според кожата и на пробване...



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано20.01.05 14:19



Ние използваме cold cream на Мустела - доволна съм. И при нас е същата работа - зачервени, изпръхнали бузки, положението се утежнява от вечно слюнчене растат й зъби и смуче пръста.
Иначе и балсама на д-р Тайс е невероятен - имаме си и подсечено под коленцата, което с редовно мазане по няколко пъти на ден минава.



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор olivO3 (непознат)
Публикувано20.01.05 14:45



Благодаря ви! И аз мислех на д-р Тайс да купя, той става ли за лице? На Бюбхен не става - обринахме се! А Мустела пак ли е хипоалергенен? На Клоран за суха кожа, една майка днес ми даде да го пробвам, пък ще видим



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор Чeтa ()
Публикувано20.01.05 14:48



Пробвай с обикновен вазелин.
Иначе можеш да вземеш някаква медицинска козметика без ароматизатори.
Ти с какво си мазала до сега?



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: Чeтa]  
Автор olivO3 (непознат)
Публикувано20.01.05 15:02



Досега бузките с нищо друго освен здраве, но той ги изсушава, лятото ги мажех с бебешкия на Чико, но пак от време на време се обриваше. Досега съм пробвала като козметика Чико, Бюбхен, Нивеа, Виши и Джонсън, но от всички се обриваме, най-дълго понесохме Чико-то. Линолата само ни понесе, но ми казаха, че не е добре да мажа с нея лицето.



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор Finch ()
Публикувано20.01.05 15:11



за цялото тяло става д-р Тайс, аз мажа от косата до ноктите на краката



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Авторirina (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:11



I az imah syshtija problem zimata,studova alergija,dokato edna poznata ne mi preporycha amerekanska firma Neways,te proizvezhdat kozmetika ischistena ot vsichki vredni systavki,koito mogat da predyzvikat alergija , a specialno za studovata alergija krem Bariera,
Mnogo sym dovolna i polzvam mnogo ot kremovete i za men i za deshterichkata mi.
iformacija na neways.com/usa/ ili na neways-all.hit.bg , irinak@mail.bg
Uspeh.



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор Чeтa ()
Публикувано20.01.05 15:59



На Борис му изписаха за сухата кожа крем на Липикар.
Все още не съм го взела, но ни го изписа алерголог, така че предполагам е подходящ за чувствителни кожи.



Тема Re: с какво предпазвате бузките от студанови [re: olivO3]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано20.01.05 17:35



Да Финч ти е казала - става си идеално. Иначе Мустела е високо специализирана козметика за бебета и деца, хипоалергенна, имат дори специална серия за атопична кожа. Липикар също сме ползвали - добър е.
Но действително Тайс-а май най-добре й понася, ще взема да купя още тази вечер, че ни свърши




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.