Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 24.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Имуностимулант Нони...?нови  
Автор savetka (непознат )
Публикувано15.09.04 15:33



Здравейте, момичета...

При поредният ни преглед при д-р Мустаков, той препоръча за малката някакъв имуностимулант на име Нони... (не че го препоръча, а аз го попитах и той ми каза това име), купувал се от някаква аптека на Ами Буе...но понеже не успя да намери адреса остана аз да я намеря (аптеката), което не е кой знае какаъв проблем разбира се.

Искам да попитам, някой ползвал ли е това нещо, знае ли къде е аптеката и изобщо някаква инфо по този въпрос ако имате...?

Ако моежете да ми кажете нещо преди да щукна да го търся това чудо.

Благодаря ви предварително.



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: savetka]  
Автор Чeтa ()
Публикувано15.09.04 17:32



И аз се замислям за някакъв имуностимулатор за Борис, но нямам идея какъв да е. Този Нони, не съм го чувала.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: savetka]  
Автор koя ли (непознат)
Публикувано15.09.04 18:24



Проверете при лекар дали е подходящо за бебета , аз давам на детето си - 5г. ехинацея и прополис /клеева тинктура/, има ги в аптеките. Тинктурата е в спиртен разтвор, обаче, може би не е подходящо. Ехинацея има и на детски сироп, сладък.
Успех!



Тема Линк - картанови [re: savetka]  
Автор TeдиМодератор (с Огънче)
Публикувано15.09.04 18:49



Това е един много полезен линк - карта, изработена от ГИС Центъра на "Датекс" -


Там можеш да зададеш име на улица.

За имуностимулаторите нищо не мога да кажа, дано се включат лекарите и да помогнат!



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: koя ли]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано15.09.04 21:00



Моята хубавица вече е "голяма" , почти на 4 г е... Откакто се започнаха алергичните проблеми и тези с 3-та сливица и давам имуностимуланти на една фирма (не знам дали е редно да се споменават конкретни фирми...), но Мустаков каза че е хубаво да се сменят от време на време и каза да пробвам това нещо ..
А принципно погледнато тинктурата от ехинацея и прополис също са доста препоръчвани, но конкретно при алергичните деца пчелните продукти (прополисът) не се препоръчват, което разбира се е жалко, защото медът и прополисът са чудесни продукти сами по себе си.
И така....



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: savetka]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано15.09.04 21:07



Благодаря ви за включването

Към края на седмицата ще отида да я потърся аптеката и да го купя това нещо "Нони", щом Мустаков го е препоръчал.

Като се сдобия с хм ..това, ще ви напиша какво му е съдържанието или ще пусна линк към фирмата производител, може на някой да му потрябва ..



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: savetka]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано16.09.04 11:52



ето го чудото.
на нас сега докторицата ни препоръча друго; For Kids



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: mania4ka]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано16.09.04 13:27



[usmihvam много ти благодаря, сега поне знам как изглежда това чудо ....

лек ден желая на всички



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: savetka]  
Автор cвeтyлkaтa (мами Сали)
Публикувано16.09.04 16:19



И на нас д-р Мустаков ни препоръча Нони. Ние не сме от София и си го набавихме чрез дистрибутор. Имам адрес и телефони на фирмата в София, но не знам дали и редно да ги напиша тук или чрез бележка на интересуващите се. Добавката представлява сироп. Нони е полинезийски плод. Дистрибуторът ни каза да се обърнем към лекар във фирмата, за да каже схемата по която ще го приемаме. Още не съм отваряла шишето, защото довършваме старата добавка. Дано свърши работа!



Тема Re: Имуностимулант Нони...?нови [re: mania4ka]  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано16.09.04 20:58



И на мен ни казаха, че For Kids бил много добър. Само дето незнам дали става за алергични деца. И аз се интересувам за имуностимулант за Мария, че тя постоянно е болна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.