Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 15.06.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Спираме диетатанови [re: Чeтa]  
Автор siluchka (с Лъчезар-че)
Публикувано02.09.04 14:19



С нашият юнак напоследък яденето е голяма мъка. Не е болен де (чук-чук!), но когато реши - нищо не можеш да му набуташ в устата. Нито со кротце, нито со благо, насила пък - изобщо... Ама нали засега все още си има запаси да си харчи и да не му личи неяденето . Обаче обикновено вечер си пие млякото безотказано и затова започнах в него да слагам по 3-4 мерителни лъжици каша. Опитвала ли си така? А млякото хапва ли си го? Може би като е болен, просто не му се яде... Дано се оправите с детенцето по-скоро! Пиши как сте!




Тема Re: Спираме диетатанови [re: Чeтa]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано03.09.04 06:09



Не би трябвало да имате особени проблеми тогава.
Как е днес Бо, започна ли да се оправя?
Стискам палци да е бил добре и да не е повръщал!



Тема Re: Спираме диетатанови [re: Millena]  
Автор Чeтa ()
Публикувано03.09.04 10:19



Вече е добре като изключим, че не ще да яде почти нищо, обаче сега пък аз съм с Т
Оффффффффффф писна ми от болести!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Спираме диетатанови [re: Чeтa]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано04.09.04 07:47



Да бе, напатихте се вие Дано се оправите всички скоро! Стискам палци!



Тема Re: Спираме диетатанови [re: Чeтa]  
Автор Debora ()
Публикувано05.09.04 07:37



Не те карам да го правиш, само ще споделя моят опит!
Стоя никога не ми е била лакома, и на около 2 да е била към 10кг!
Имала е периоди от по 10ина в дни, в които са и се събирали по около 200гр мляко за целият ден, без да иска за хапне нещо друго, като нито са й никнели зъби, нито е била болна!
Пиеше Мултисаностол, който уж повишавал апетита, но аз не забелязвах да й действа така.
След едно такова гладуване буквално й се брояха ребрата и хванах Перитол-а. Преди това й го бях давала епизодично, но тогава си започнах да давам по два пъти дневно. Бях забелязала, че й повишава апетита ( пък и знаех за няколко майки, които по лекарски съвет го даваха именно за това), но не очаквах да качи тегло, а по-скоро се надявах поне да хапва редовно от него.
Наистина след него си хапваше, давах го по два пъти около 3-4 дни, а после кога през ден, кога през два. Не знам от него ли, но апетита й се стабилизира, дори и напълня и достигна рекордните за нея 13 кг и малко отгоре на около 2 и 4м. Аз дори не бях забелязала, че е качила, но при едно ходене в болницата трябваше да я премерим, защото сестрата ми каза че според нея е повече от посочените от мен 11 кг (аз мислех че е станала вече 11 :-)) ).
Та ако смееш опитай с Перитол, да видиш дали ще има резултат и при вас!



Тема Re: Спираме диетатанови [re: Debora]  
Автор Чeтa ()
Публикувано05.09.04 10:32



Какво е Перитол? Сироп ли? Не съм го чувала. Дай повече инфо, моля!
Готова съм да пробвам всичко, само да прояде и да понапълнее малко.


Teзи които не умеят, критикуват

Редактирано от Чeтa на 05.09.04 10:35.



Тема Re: Спираме диетатанови [re: Чeтa]  
Автор Edin_dva (член)
Публикувано05.09.04 11:16








Тема Re: Спираме диетатанови [re: Edin_dva]  
Автор Чeтa ()
Публикувано06.09.04 19:20



Благодарско!


Teзи които не умеят, критикуват


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.