Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 01.07.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Непросветеностнови  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано19.05.04 11:15



Момичета имах неблагоразумието да апострофирам една майка в Бъдещи майки (темата за декемврийските), която захранила три месечното си дете с кисело мляко... Отговорът беше, че едно време се е правило така. Майката дала и пюре... И как да знаела дали детето и е алергично ако не опитала?????????!!!!!!!!!!!!!!!! Та и други се намесиха, че те самите били захранени с кисело мляко.....

Трябва да направим нещо в другия клуб - не знам малко от малко да се опитаме да просветим другите майки или не знам, но ми се струва ужасно подобно поведение.....

Редактирано от dkmd на 19.05.04 11:18.



Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор TeдиМодератор (с Огънче)
Публикувано19.05.04 12:26



... да знаеш колко пъти сме пробвали. Наричаха ни "истерични" и ни набедиха, че само плашим бъдещите майчета.
Който не се е сблъскал с алергията, той дори не може да си представи как може да навреди на детето си
Има си поговорка "не питай старило, а патило"... ама кой да слуша!



Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор marid (i Martin)
Публикувано19.05.04 12:26



Ами нали си говорхме колко е безумен аргумента амй едикойси дал и нищо му нямало на детето, що и аз да не дам. Обаче да си ползваш детето за опитно зайче. Ми те едно време и са ни повивали и бибероните в мед са ни топили....Да ти кажа на мен вече взе да ми писва да разяснявам наляво и надясно - вече разбирам Милена напълно...Накрая излизам параноична патка - аман! Докато човк сам не си строши главата...само не разбирам как можеш да си толкова самоуверен , когато от теб зависи здравето на дедто ти и поне малко не се вслушаш в здравия разум.



Тема Re: Непросветеностнови [re: Teди]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано19.05.04 13:35



Сигурна съм, че ви е писнало! Вероятно аз така се паля, защото за първи път ми се случва - ама просто не издържах



Тема Re: Непросветеностнови [re: marid]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано19.05.04 13:38



Е мен точна тази самоувереност ме подлудява!!! Експериментирай със себе си на воля - но с детето... То какво е виновно???? Не мога да повярвам, че съвременен човек, който ползва Интернет може да мисли все едно е в 19 век....

Съжалявам за тона...



Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор TeдиМодератор (с Огънче)
Публикувано19.05.04 14:02



Рискувам да ме нападнат лекарите от Медицина, но косата ми се изправя, когато във века на алергиите педиатри препоръчват захранване на 1 месец ...

Редактирано от Teди на 19.05.04 14:04.



Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано19.05.04 15:20



Бе я не се хаби! Написала си го веднъж, като не искат да слушат, да си чупят главите.



Тема Re: Непросветеност [re: dkmd]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано19.05.04 15:27



направо понякога ми стават смешни. гледаш да го предпазиш, а то бута ли бута киселото мляко в устата на детенце. баси, бабите им кат са раждали на нивата, те защо раждат в болница? че и упойки искат и подобаващо отношение. аман, после ние сме били откачени и паникьорки.
пак се вбесих май:(
наскоро ми разказваха за една майка, която с гордост тъпчела 6-месечното си бебе с манджи - сиреч от тяхното меню то бива то може, ама чак пък такава неграмотност



Тема Re: Непросветеност [re: dkmd]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано19.05.04 16:05



абе я ги остави. Това, че ползват Интернет не означава, че имат и умствен багаж. Може ли нормален човек да разсъждава "ако не опита, откъде да знам дали е алергично" - това е изказване на неграмотен човек.
А и си спомни, че именно поради подобни стълкновения се създаде и този клуб, за което съм безкрайно щастлива - в другия клуб не бих посмяла да постна въпрос свързан с алергията ни.
ама е готино да им го кажем онова за нивата - да ходи да роди на нивата де кат' баба си! хихихиххихих




Тема Re: Непросветеност [re: queenmabb]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано19.05.04 17:42



супер е:-))) и мен така ме сърбяха ръцете да я подхвана, както си знам, но... ме беше страх от другите

все си мислех, че нета е една огромна библиотека отворена за всички, но явно за някои тя е затворена с дебели катинари




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.