Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 03.07.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано19.05.04 21:03



Предполагам си била наоколо, когато решихме да направим клуба. Просто ни беше накипяло, че и отгоре. При поредният скандал, в който ни нарекоха "истерични", "сектанти" и какви ли още не съвсем ни омръзна. А лично аз от около 3 години се боря с майки и какви ли не наоколо, 2/3 от народа наоколо, включая продавачите на пазара ме гледат като полезно изкопаемо и т.н. Та доста съм се отказала вече да просвещавам, които не желаят да се просветят. Както и друг път съм казвала - язък за децата само



Тема Re: Непросветеностнови [re: marid]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано19.05.04 21:05



На всички ще ви дойде до главата рано или късно и ще ме разберете



Тема Re: Непросветеностнови [re: dkmd]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано19.05.04 21:06



О, значи не си била там преди, извинявай. Поредният скандал беше скоро, затова си мислех, че знаеш случая. То пак аз бях в основата, ама ми е паднало пердето вече, повечето от вас ме знаят



Тема Re: Непросветеностнови [re: Teди]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано19.05.04 21:07



Именно
Аз сигурно трябва да спра да пиша в тази тема, щото всяка втора дума ми е "нали ме знаеш", "казала съм го" и т.н. Ама си е така



Тема Хубаво е,нови [re: Millena]  
Автор TeдиМодератор (с Огънче)
Публикувано20.05.04 11:58



че непрекъснато има поне един човек, на който все още не му е писнало да пише, да търпи критики и обиди и да се възмущава от дъното на душата си .
Дори само една майка да ни послуша и да внимава повече при захранването - ще бъдем щастливи!



Тема Re: Хубаво е,нови [re: Teди]  
Автор MillenaМодератор (s interes)
Публикувано20.05.04 20:39



Точно така е!!!
Напълно съм съгласна с теб! Дано все да има от тях (нас)



Тема Re: Наистина е хубаво!нови [re: Millena]  
Авторmima75 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 23:12



Значи да си призная честно добре че има интернет. Преди 10 години с големият ми син такива грешки съм правила а и толкова сме си патили от неговите алергии но тогава ако съм знаела ех...
Ами никой не ми беше казвал че мед не се дава на деца под 1 годинка,ягоди поне след 2, да не говорим че бяхме вечно болни и имахме алергия и от почти всички антибиотици. Постоянно се мажехме защото и бузките и ръчичките ни бяха в обриви. Ама на. Уж лекари специалисти в нашия град не бяха ме светнали че може да е алергия и за това да сме вечно болни.Както и да е добре поне че тогава намерихме специалист УНГ да каже че детето е с алергия и да се лекуваме по други начини. Да не говорим че веднъж след като му бяха дали на 4 годинки гроздов сок приготвен за виното и след това две орехчета направихме уртикарен пристъп че едвам ни оттърваха.Нека да има такъв клуб защото сега след толкова много патила поне знам че има от къде да прочета как стоят нещата. Да чукна на дърво дъщеря ми сега няма такива проблеми но все още има хора които мислят точно така Какво ще му стане на детето ако си опита малко или то вече е голямо и може да яде всичко.!!1!!! Е не, който иска да дава на собственното си дете от храната на масата и от 8 месечна възраст, да яде ягоди, мед и маргарини на воля нищо че няма още годинка.За киселото мляко да не говорим че е "по добро" от тези боклуци в кутийка. Спирам вече щото много дълго стана.И накрая за да не се изкарам ангел ще кажа че и аз правя грешки понякога в даването на храни като онзи прословут сок "Здравко" и суха паста Балкан в която имало ликьор..



Тема Re: Наистина е хубаво! [re: mima75]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано20.05.04 23:14



Горното мнение е мое само че отговорих без да съм влязла с ника си,за което се извинявам!



Тема Re: Непросветеност [re: dkmd]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.05.04 15:49



Е, браво. Чудна тема.



Тема Re: Непросветеност [re: Flash_]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано24.05.04 21:09



Флаш - проблем с темата ли имаш???? Ми не я чети...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.