Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 16.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Oтносно възможно предаване по - необичаен начин?  
Автор erick87 (непознат )
Публикувано22.02.15 17:46



Здравейте, реших да се допитам за мнение относно евентуално заразяне със ХИВ по не толкова традиоценен начин. Въпросът ми е възможно ли е заразяне чрез пиене на вода от бутилката на потенциялно ХИВ позитивен човек, не съм сигурен вътре във водата дали е имало някакви остатъци от кръв просто не - обърнах внимание, но във последстие започнах да се притеснявам сериозно(понеже човекът е наистина рискован) ако вътре е имало известно количество кръв било то и минилно и тя е инфектирана и следователно аз имам някакви микроскопични ранички във устата или възпалено гърло дали това може да ме зарази евентуално със ХИВ? Знам че вероятността за това е малка, но ако приемем че всички тези фактори са налице може ли да се заразя по - този начин и нужно ли е да се изледвам след време защото това взе да ме тревожи много сериозно напоследък?



Тема Re: Oтносно възможно предаване по - необичаен начин?нови [re: erick87]  
Автор mustangGTМодератор ()
Публикувано04.03.15 20:36



Прекалено разредена среда ми се струва, за да издържи вируса дълго - 1-2 минути.



Тема Re: Oтносно възможно предаване по - необичаен начин?нови [re: erick87]  
Автор FireJМодератор (непознат )
Публикувано24.06.15 13:02



Няма никакъв риск. Това си е битов контакт, а е ясно, че при битов контакт няма риск.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.