Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 26.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Притеснен съмнови  
Авторvladko_pld (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 14:59



Значи проблема ми е, че вече около 10дни се влача болен, като симптомите ми в началото бяха само главоболие и температура, а след това ми изби и гнойна ангина, която още продължава и ме боли гърлото(нямам подути лимфни възли, обриви или диария). Температурата ми в началото беше малко по-висока но сега от няколко дни почти през целият ден подържам постоянно между 37 и 37,5 и вече много се притеснявам на какво може да се дължи това. Преди 3 седмици пак бях настинал за 3-4 дни и тогава се управих бързо, но ето че сега ме повтаря. А и тогава си бях правил тест за хив - профилактично и всичко беше наред, но сега пак съм много притеснен защото вече повече от 10 дни пак се влача болен и почва да ме избива на параноя. А и като се добави факта, че никога не съм правил секс без презерватив, но ме притеснява това, че в началото на месеца (януари) имах малко преживяване - без секс, само свирки, натискане и такива работи и почвам да си въобразявам, че може да е станала някаква беля. Направо вече откачам, може ли някой да ми даде някакъв съвет, благодаря предварително.



Тема Re: Притеснен съмнови [re: vladko_pld]  
Авторпpъц (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 21:05



СПИН е несъмнено. Даже не е и ХИВ.
И се лекува от истински доктори и психолози.



Тема Re: Притеснен съмнови [re: пpъц]  
Авторvladko_pld (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 21:07



на тебе родителите ти да не са първи братовчеди, ако някой има да каже нещо конкретно по темата - моля, ако не, не си избивайте комплексите в темата ми, моля още веднъж



Тема Re: Притеснен съмнови [re: vladko_pld]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 08:37



Не обръщай внимание на такива отговори, те също са болни, но от българизъм.
То и затва сме на тоя хал, щото тарикати много



Та по темата, щом имаш тест и той е в точното време направен, няма от какво да се притесняваш по тази тема.

Тази година има доста вируси, та може и да се проакаш - но не го отдавай на ХИВ

Предполагам водиш застоял живот - промени това и ще се почустваш много по-добре, не ме питай от къде знам



Тема Re: Притеснен съмнови [re: mustangGT]  
Авторvladko_pld (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 10:58



абе в кръга на шегата май болеста ми дойде точно защото в най-кучешкият студ не се спрях да излизам, иначе мерси за отговора и аз смятам, че няма големите причини за притеснение, но все пак нещо си ме човърка отвътре ,това че сега болестта ми е малко по-различна от тази, която беше преди 3 седмици ,когато и си правих теста, а и сега се провлачи доста и задържам температура постоянно, това е което ме притеснява



Тема Re: Притеснен съмнови [re: vladko_pld]  
Авторпpъц №2 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 16:18



И да се върнем на докторите и психолозите.



Тема Re: Притеснен съмнови [re: vladko_pld]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 22:18



Имай в предвид, че температура се вдига и от нерви и то точно тази която споменаваш ти 37 - 37,2 - 37,3 ....
Пак ти повтарям, ако теста ти е в точното време (месец и половина или повече) и нямаш от тогава никакви рискови контакти - споко :)



Тема Re: Притеснен съмнови [re: пpъц №2]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 22:18



Нека се върнем на възспитанието - ако няма какво да кажеш, не го прави.



Тема Re: Притеснен съмнови [re: vladko_pld]  
Автор poltroon (шматарок)
Публикувано02.02.10 20:33



Аз само ако позволите да добавя един въпрос към младежа - ходи ли при личния си лекар?

П.П. - това, че си си направил тест за ХИВ, е похвално!



Тема Re: Притеснен съм [re: poltroon]  
Авторvladko_pld (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 22:53



да ходих на лекар и се лекувам активно откакто съм с гнойна ангина, преди това мислех, че е само настинка и подцених ситуацията, може и заради това толкова се усложни




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.