Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хив и свирки без презерватив  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано02.01.10 02:14



Съжелявам, че отварям нова тема предвид съществуващите вече такива на същата тематика, но те ми се сториха малко несериозни. Въпросът ми сигурно ще е до болка банален за вас. Той е свързан с правенето на свирки без презерватив и рисковете от това.
Винаги при сексуалните си контакти (вагинален или анален секс) съм ползвала презерватив, но когато стане дума за свирки много се чудя. Сега имам нов приятел, който е имал преди мен, няколко по неговите думи, сексуални контакти без презерватив и това откровено малко ме притеснява. С него ест. винаги, като правим секс го правим с кондом, но досега не съм му правила свирки, защото се притеснявам. Знам че може да се хване ако имам някаква раничка в устата или ако той ми свърши в устата, но като изключим тази хипотетична ситуация и като прибавим това, че категорично няма да му позволя да ми свършва в устата, в такъв случай има ли шанс да се заразя като му лапам без презерватив ?В смисъл само от самото лапане (лизане) на члена му без да ми свърша в устата.



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано02.01.10 09:48



Да лапаш или да не лапаш?
Туй е въпросът!

Нещата опират повече до сифилис, трипер, хламидии...



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: enarei]  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано02.01.10 12:36



добре и за тези болести може някой да каже нещо, но аз питам конкретно за спин, ще помоля за сериозни коментари



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано02.01.10 14:05



Не съм професионалист, но ще ти кажат да го водиш на тест.



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: enarei]  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано02.01.10 14:32



аз това за теста си го знам отдавна и смятам да го заведа, но питам като цяло в такава ситуация, каквато описах, дали има риск от зарязаване и в каква степен



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано02.01.10 14:47



Чети стари теми - говори се за ранички в устната кухина и т.н..

Други твърдят, че СПИН е предимно мъжка болест, подобно на плешивост, хемофилия, далтонизъм.



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано03.01.10 10:16



Хив/СПИН по патици не ходи, така че не се притеснявай





Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: Fosi]  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано03.01.10 11:46



Ще може ли някое по-сериозно мнение по темата, както казах питам като цяло за ситуацията, има ли вероятност за зарязаване и в каква степен, моля без неадекватни коментари



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано03.01.10 15:18



Ако нямаш раничка и кървящи венци, ще ти кажат, че вероятността е малка.
Глеедай да не гълташ - важи за всички венерически!


След "заразите" от "лошата хигиена" в либийската болница вероятностите не са каквито бяха.



Тема Re: Хив и свирки без презервативнови [re: lolita]  
Автор theteacher_ (новак)
Публикувано09.01.10 00:44



Няма доказано заразяване по орален път с ХИВ. Консервативното мнение е, че шанса е 1 на 10 000 - но практически е нула.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.