Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 29.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Махни бана ма заспала путко  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.09 17:30



.



Тема Re: Махни бана ма заспала путконови [re: Ивaйлo]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано16.10.09 21:00



Имаш нужда от внимание ли!

Ето, получаваш го от мен!

Здравей закъсняло да се роди с няколко хиляди години същество започнало да се изправя на двата си крайника за да ползва другите два за цапане на необятното и непроследимо кибернетично пространство.

В израз на безгранична съпричастност към твоите терзания, бих искал да ти помогна, но силиците ми се свеждат до това да предложа доста сигурно спираща настоящите ти лоши мисли процедура в интерес на здравето.
Обяснявам точно.
Ползвайки, както вече споменах двата си само крайника, каквито умения ще упражниш отново, намери човек наричащ се хирург.
Помоли го да си сложи гумени ръкавици и да удостои мястото с дупка, под наскоро изгубената опашка с пръст внимание.
Мисля, че ще помогне. Нарича се палпиране. Ако е качествено извършено може даже да изцапаш наоколо с бледо-жълтата течност на живота.
Облекчава и успокоява.

Приятно ми беше да помогна.
Довиждане и се обади за ефекта.

Редактирано от finish на 16.10.09 21:05.



Тема Re: Махни бана ма заспала путконови [re: finish]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 09:52



Бях несправедливо баннат. Бана няма да го махне, но аз пък мога да спамя.

Колкото до теб. Прочетох само първото изречение на неуспешните ти мозъчни напъни.
Нуждаеш се от ректално туширане, гей недоклатен. Мога да го извърша аз - собственоръчно



Тема Може ли да те поканя и при едни други хора!нови [re: Ивaйлo]  
АвторSimona (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 09:55



Много биха се зарадвали да ги доклатят! ако си навитак, наистина дай по същество - кога си свободен да доклатив въпросните гейове?
Да кажем в понеделник от 9и 30 сутринта???



Тема Re: Може ли да те поканя и при едни други хора!нови [re: Simona]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 10:17



А да кажем да дидеш да се гръмнеш ???



Тема еее ама мислех че ще гинови [re: Ивaйлo]  
АвторSimona (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 10:59



ебеш в скротума, докато не ги пръснеш. А ти май дори и ебач не си, и аз в следствие на това ще трябва да се гръмна, защото така ще се изложа пред тези гейове обещавайки им ебач, че после наистина ще ме е срам да потъна в дън земя. Ами като не си ебач и никъф що се пънеш изобщо?



Тема Re: еее ама мислех че ще гинови [re: Simona]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 11:37



Абе ти незнам мъж ли си жена ли си, но определено си проста тиква
Я вземи се информирай кратуно тъпа, какво е "ректално туширане" и после пак ела да ми говориш, кой , дали и кога ще еба
Въобще къде съм споменал, че ще чукам някого. Даже незнам защо ти отговарям. От първия ти пост личи колко знаеш невежа тикво



Тема Re: Махни бана ма заспала путконови [re: Ивaйлo]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано17.10.09 12:18



Не си прочел само първото.
Видял си и грешката, значи си разбрал какво ти се казва и не си чак толкова тъп.
А напънът си беше напън, като в тоалетната същия и се постарах вместо да ползвам твоят високо интелектуален и безкрайно лаконичен стил.


А си досаден, а ние тук така и така не знем какъв ти е случая и няма причина да те търпим.

Спами си де.
Само дето вече знаеш отношението ни и не очаквай каквото и да било.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.