Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 17.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема и пакнови  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано18.09.09 16:55



Карбовски е филмирал нов скандал със СПИН привкус.
От анонса е ясно, че ще разкаже за небезизвестната ............ (нема достатъчно тежка дума) Анета Ганчева, която от години се рекламира, че е излекувала човек със СПИН и въпросният после по живо, по здраво емигрирал в Канада.
Пък ние си знаем, че нито е излекуван, нито е в Канада, просто щото човека го познаваме и историята също.
Но нека и едни други особи да вземат да си заврат тиквите някъде, щото да рекламираш подобни "феномени" е не грешка, а престъпление и то от екрана на БНТ.
Визирам Росица Младенова-режисьор, Красимира Султанова-сценарист и оператора - Емилян Динев, които организираха рекламна кампания за Ганчева чрез своя филм за нея преди около година и нещо.
Ето малко линкове:







Тема Re: и пакнови [re: finish]  
Автор poltroon (минаващ)
Публикувано19.09.09 09:35



Най-много ми хареса в третия линк това за кармичната страна България!


За Карбовски какво да кажа - изцяло си го заслужаваме, тъй както си заслужаваме управниците!



Тема Re: и пакнови [re: finish]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано19.09.09 18:32



Ъ! В момента гледам Карбовски, тая " лечителка " няма ли кой да убие с камъни???

Редактирано от !!Фakличka!! на 19.09.09 18:40.



Тема Re: и пакнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.09.09 19:23



Аз го поизпуснах и го хванах чак към края, та ако може да ми го поразкажете... Принципно схванах идеята, ама така и не разбрах историята с този уж излекувания човек.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: и пакнови [re: Fireee]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано19.09.09 19:44



Познаващ го "поизлекувания".
От най-старите открити е и навремето е отишъл при тая да му бае така няколко години докато не се влошава и не отива най-накрая в болница.
Това е накратко.
Но тая продължава да иска нови "клиенти" като разправя за този същия как е излекуван, но е заминал в Канада.
Всъщност "заминаването" съвпада с периода, когато той влиза в болница в тежко състояние и повече не и се обажда.
А от преди няколко месеца имаше нова кандидатка да и се довери и за нея спомена, че лекувала момиче от ....... Аз лично съм се опитвал да го предотвратя това, но не знам какво се случи, тя изчезна.
Та това е.
Нагла е.



Тема Re: и пакнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано19.09.09 19:47



Доколкото разбирам хронология подготовката на предаването е вървяла по времето почти заедно с това на "Господари на ефира" в което тая я разкостиха и със скрита камера да заплашва родителите на детенце.
Но нали сме в България по-лесно е някой да и размаже физиономията отколкото държавата да я посади да сади някъде и това за вади хляба като честна затворничка.



Тема Re: и пакнови [re: Fireee]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано19.09.09 20:40



ами тя го била излекувала, преди много години, нейното биолечение му помогнало, но човека изобщо не е излекувам и изобщо доста простотии...виж някъде сигурно вече го има предаването в нета...
междудругото се оказа че го познавам въпросния господин





Тема Re: и пакнови [re: finish]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано19.09.09 20:41



ами не си обяснявам много неща, и тези реклами които и правят с тия предавания, щото за мен това си е реклама за нея....



Тема Re: и пакнови [re: finish]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.09.09 23:40



Ааа, ясно! Сега вече ми се поизясни ситуацията. Сещам се, че точно след онова предаване на "Господари на ефира" я намерих тая, за да видя дали и мен, като една хипотетично ХИВ+ жена, ще ме лекува, ама не ми се върза, явно се е усетила хиената долна.



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: и пакнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.09.09 23:40



Голям образ е тоя господин



No Fear
Destination Darkness



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.