Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 30.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема иглинови  
Авторпpитecнeн (Нерегистриран)
Публикувано29.08.09 00:25



Здравейте,преди няколко дни ми се заби трънче в палеца,но бях извън града,а доста ме дразнеше.Отидох да хапна,и помолих в заведението за карфица или игла за да извадя трънчето.Додоха ми и го извадих,обаче съвсем леко потече кръв(смисъл не,че течеше,а стана червено на мястото където беше тръна,но си личеше,че има кръв във дупчицата,а като го стиснах излезе една капка)После се сетих,че може иглата да е била заразена,и се притесних!Лошото е,че не изчаках 1минута след като ми я додоха,а моментално започнах да човъркам.Има ли някаква опастност,моля кажете защото съм доста притеснен!
П.С.Иглата беше за шиене
Благодаря предварително!



Тема Re: игли [re: пpитecнeн]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано29.08.09 06:57



Няма опасност.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: иглинови [re: пpитecнeн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано29.08.09 17:08



притесненията ти никак не са напразни! Повечето игли по света са хив позитивни и могат като нищо да ти лепнат гадния вирус. Незабавно се върни в заведението и питай персонала дали някой е правил секс с тази игла (днес тези практики все повече се разпространяват).



Тема Re: иглинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано29.08.09 18:11



Не измъчвайте човека бе!


Няма опасност, момко, иглите за шиене не могат да се заразят. Заразяване може да стане с игла от спринцовка при венозно инжектиране на наркотик(или не дай си боже в болница), ако инжектирането на втория човек стане веднага след инжектирането на позитивния. Наскоро имаше такъв идиотски случай с хепатит в болница в едно градче, забравих кое.



Тема Re: иглинови [re: poltroon]  
Авторbio (Нерегистриран)
Публикувано29.08.09 22:15



Тетевен :)



Тема Re: иглинови [re: пpитecнeн]  
Автор Haвиraтop (ангел напоител)
Публикувано29.08.09 22:57



Народа тотално изпращя





Тема Re: иглинови [re: Haвиraтop]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано30.08.09 09:54



Според мен всичко е от скука





Тема Re: иглинови [re: пpитecнeн]  
Авторoффф (Нерегистриран)
Публикувано05.09.09 04:09



Значи - имам подобно притеснение и аз! Тази вече минавах по бул. опълченска посока Зоната и видях в нещо като дворче някакъв хероинист да се цели с инжекция. Спрях да го погледам (на няколко метра от него) и тръгнах да го снимам с телефона. В тоя момент ми се стори,че май ме замери с нещо. Не усетих нито удар,нито нищо,но така ми се стори. И си тръгнах. След няколко часа като се прибрах видях че имам на дясната ръка точно на сгъвката надута зачервена пъпка точно на вената. Подобно се получава като ми вземат кръв за изследване... Може и от комар да е това,знам ли. Но ме притеснява да не ме е уцелил тоя със заразената игла например? Друг е въпроса,че от разстояние няма как да я забоде така,че да ме зарази,нали? Ше се радвам на сериозен отговор,понеже се притесних...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.