Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 30.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Всеки път едно и също!!!  
АвторЛEK (Нерегистриран)
Публикувано06.07.09 12:24



Здравейте,отдавна не бях влизал в този клуб,и смятах че параноичните ми мисли са приключили веднъж за винагино уви явно съм грешал.
Защо всеки път когато си хвана нова приятелка,ме гонят паранои за ХИВ и т.н.
Всеки път ги пращам по тестове,и после пак ги мисля.
Пример: Преди 3 седмици си хванах ново момиче,накарах я да си направи тест ,за да можем и двамата да сме спокойни (аз бях направил моя 2 седмици преди това),и така да можем да правим секс-а който искаме (без ограничения от орална любов и т.н.,което си е спекло )

.Тя каза ,че има 2 месеца от последния акт,и тест-а и излезе отрицателен.След това сме го правили без презерватив няколко пъти.Стана така ,че се разделихме и мен почнаха да ме гонят параноите пак.Знам,че е глупаво,а тя е момиче с цветущо минало ,що се отнася до мъже.
Как да пренебрегна страховете си!Ето онзи ден имах повишена температура и замаяност ,за около 2 дена и веднага го обърнах на симптоми !
И пак ще съм по тестове след месец и малко!Само за тази година имам вече 3!

Съжалявам ,ако отекчавам някой,но мисля че параноята не е само мой проблем!

Поздрави и късмет на всички!!



Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: ЛEK]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано06.07.09 19:34



Mи да, верно, параноята става проблем и на партньора ти. Аз пък на ваше място нямаше да си създавам всичките тези главоболия - или няма да правиш секс, или винаги с презерватив. Какъв е смисъла от 2-3 пъти удоволствие и после 3 месеца тревоги?



Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: ЛEK]  
Автор theteacher_ (новак)
Публикувано07.07.09 12:27



Аз лично не разбрах какъв е въпроса. Ако имаш психологически проблеми, сигурно има друг форум.



Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: theteacher_]  
Авторлek (Нерегистриран)
Публикувано14.07.09 11:01







Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: ЛEK]  
Автор sssss1 (непознат )
Публикувано18.01.10 16:14



Влизам в тази тема защото и мен ме тресе параноя по силна и от твоята.След рисков контакт минаха близо 5 месеца и реших тогава да се чудя станало ли е нещо.Правих си тест в Кабкис от бързите.Отрицателен.Спокойствие около един ден , после започнах да се чудя какво показа резултата и кой е + и кой -.След 3-4 дни се върнах отново, разпитах кога какво е видях с очите си, разпитах за прозоречен период, обясниха ми че 5 месеца са достатъчни за тест.И това не ми стигна , обадих се на човека с който бях и го накарах да се изследва и той.Неговия резултат също беше"-".И за капак след седмица се тествах в частна лаб. с кръв от вената.И той "-".След месец два взе да ме гони параноя че съм ползвала козметична ножичка за ноктите с моя колежка и се е случвало да си разкървя пръст.Всички тестове са след тези периоди на страх.Лягам ставам, все това ми е в главата.Чета постоянно и все питам може ли , може ли,,,

Ако някой е изтърпял да прочете всичко кое е по рисково ножичката, двата отрицателни теста и на двамата след 5 месеца, или АЗ

Най-лошото поражение - отчаянието.



Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: sssss1]  
Автор kalu6ka (r.e.m.)
Публикувано19.01.10 12:38



Без да искам да ви обидя, но на това му се казва паническо разктройство и си изисква консултация с психатър.



Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: kalu6ka]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано26.01.10 22:04



Аз пък си мислех, че е хипохондрия.





Тема Re: Всеки път едно и също!!!нови [re: Лилит]  
Авторпapaнoя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.10 11:56



И мен ме беше хванала параноята, след една връзка за една вечер с едно момиче, но като минаха 6 месеца се изследвах с кръв от вената и всичко беше наред.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.