Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 06.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Положителен тестнови [re: Bio]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 16:03



А да, забравих да допълня - и ако CD4 и CD8 клетките излязат нормални (като абсолютен брой и процент), на фона на много нисък или неоткриваем вирусен товар...лично аз бих се усъмнил за позитивността на пациента...Пак повтарям казвам една вероятност.



Тема Re: Положителен тестнови [re: Bio]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 17:15



Интересното в този случай е че моите тестове са отрицателни, при положение че сме от 3 години заедно и през този период не сме се пазили един друг, тя отрича да е имала странични контакти за което съм склонен да и вярвам, но не това е важното в случая. Не се знае от колко години е носител на вируса - може от 3, 6 а защо не и от 10 години ?!? Незнам как ще разберем кой от партньорите и е носител на ХИВ ако трябва да се връщаме 8 - 10 години назад

. Така че хората четящи това да се замислят и да се тестват, и аз винаги съм мислел "това на мен не може да се случи", но ето че се случи с моята приятелка и аз също съм потърпевш от това. Тя си мислеше че ще я изоставя, защото съм можел да почна всичко "на чисто" но аз не искам да загубя и момичето и детето... Няма да се изживявам като лектор но мисля че трябва да бъдем по-отговорни, защото едно пийване на купон и после бърз секс без предпазни мерки може да обърка живота на всеки.



Тема Re: Положителен тестнови [re: qwerty]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 17:41



И все пак, драснете някой ред тук, като излязат резултатите за вирусния товар и фенотипизирането на лимфоцитите (CD4, CD8..). А имаш ли представа какви са точно резултатите от потвърдителния тест? (Кои бандове на Уестърн блот са открити и с каква реактивност).

Иначе е съвсем възможно след многократни контакти с ХИВ позитивен да си останеш отрицателен, тъй като вирусът не се предава така лесно.



Тема Re: Положителен тестнови [re: Bio]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 17:52



Ще драснем, ако вземем копие от резултатите. Нямам си на представа за резултатите от теста - доктора ми отвори една папка и там имаше линии на места оцветени в различни цветове. Дадоха ни само протокол от Националната лаборатория - тази която се намира до затвора, мисля че адреса е "Столетов" 44. Сега ни пращат на друго място при друг лекар. Взета е кръв за определяне на вирусния товар и т.н. в сряда ще разберем какво е положението.



Тема Re: Положителен тестнови [re: qwerty]  
Автор theteacher_ (непознат)
Публикувано26.04.09 23:46



Здравейте, исках само да добавя, може и да се струва излишно на някого да се натяква, че е много важно да започнете да ползвате предпазни средства. Това че до сега не е имало заразяване, не означава че никога не може да ти предаде вируса. Започнете да използвате презервативи и повтори теста след 3 месеца.



Тема Re: Положителен тестнови [re: qwerty]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 01:15



Пишете, като излязат резултатите. Много ми е интересно на Уестърн блота p31 дали е бил положителен или отрицателен. Както и да, е стискаме палци бъдещата майка да е в добро състояние.



Тема Re: Положителен тестнови [re: Bio]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано27.04.09 01:26



Колкото и да ти се иска, не мисля, че ще имат достъп до нужната ти информация.



Тема Re: Положителен тестнови [re: finish]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 01:58



Нищо, да се надяваме, че в сряда човечецът ще пише какво е станало.



Тема Re: Положителен тестнови [re: Bio]  
Авторsa6a (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 10:58



Здравей, аз също те подкрепям и наистина ти се възхищавам на решението ти да запазите бебето и да си останете едно нормално семейство, каквото всъщност сте. Аз съм бременна също и по повод бременноста ми откриват хив. Разликата при мен е че приятелят ми като разбра реши че неиска да има нищо общо с мен и детето, въпреки че аз съм почти сигурна че той ме е заразил, даже отказа да си направи тест.Но както и да е, него вече не го мисля, мисля за детето си и се надявам всичко да е наредq както ще се моля и при вас всичко да е ок. Ще се радвам да ми пишете



Тема Re: Положителен тестнови [re: sa6a]  
Авторliolio (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 13:41



Ако ти ме заразиш, в процеса докато правим бебе, или после в брака, ще те убия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.