Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 09.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 22:05



Така , направих си тест за ХИВ - 2 месеца и 25 дни след рисковия контакт . Първия ми въпрос е , дали времето е достатъчно , теста стана готов за 10 минути в Центъра за сексуално здраве . Втория ми въпрос е , може ли да е станало объркване и да са объркали резултата ми с на някой друг ?! Отговорете ПЛС



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: Диди]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано22.09.07 22:25



???????

Е такъв въпрос не бях очаквала.Не се обиждай,ама направо ме шокира.Как ще ти объркат теста с друг?И то баш в "Центъра за сексуално здраве"?Сестрата там е така внимателна и с такова сериозно отношение към работата си че няма до къде повече.Направо е невъзможно да се случи.
А колкото до времето,напълно достатъчно си е.Теста който са ти направили е от бързите,затова е станал за 10 минути.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: bat_out_of_hell]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 22:34



а дали тези тестове за 10 минути са верни ? или не чак толкова ? и каква е разликата с тези който стават за 3 дни ? ..... и защо тези тестове за 10 мин. ги има от толкова скоро в БГ ?



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: диди]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 23:19



От колко скоро? моята сага с психиката ми е от близо 2години, значи кажи ги от 3 ги има тези тестове


Тези са верни, търсят анти тела и стават за 5-10 минути



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: диди]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано23.09.07 00:35



Тестовете са си абсолютно верни.Този който са ти правили е малко на принципа на теста за бременност,с чертичките.Само не мога да се сетя каква беше разликата между двата/нали вече не ползвам такива работи и ми е минало нещо покрай ушите

/.Знам със сигурност обаче че ако бързия тест покаже положителен резултат,на пациента се прави потвърдителен тест с тези които стават за 3 дни/т.е.добрата стара Илайза/
А защо този тест го е нямало до скоро в България?Ами нашите шемети сега са се сетили да ги купуват.Има ги от 3 години,мисля.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: Диди]  
АвторCaщa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 03:27



единсвеното несигурно в това запитване е деня на рисковия ти контакт! Сигурна ли си че е бил точно преди 2 месеца и 25 дни? Какво му е било несигурното? Партньора с обявен пред тебе и доказан ХИВ статус ли е бил?



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: Caщa]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 12:46



не ... просто се целувахме нищо повече ...но ние сме се целували и преди 5 месеца ....



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ?нови [re: диди]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 16:04



Ти прочете ли как се предава ХИВ?



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ? [re: Диди]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано19.04.09 17:27



Предлагам БЕЗПЛАТНА ЕВТАНАЗИЯ за пенсионери над 67 години.
Бързо, Качествено и Прецизно.

Информация на телефон 02/***-**-**.
Чувате сигнал "бе-беп бе-беп" от 2 до 6 пъти.
Разговорите се записват за ваша сигурност. Д-р Караколев.


Имах пациентка от Горна Оряховица. Болна от рак на дебелото черво. По своя воля ми подари 65 лева.


Редактирано от Rama на 20.04.09 00:10.



Тема Re: ТЕСТА , ДАЛИ Е ВЕРЕН ? [re: Pell Gordon]  
Автор RamaМодератор (Black Moon)
Публикувано20.04.09 00:16



Този пост ще го оставя като обяснение защо съм изтрила останалите ти. Ще те помоля да не ни създаваш повече излишна работа, а аз повече няма да се хабя в излишни обяснения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.