Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 30.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ima li opasnost  
Автор simonablu (непознат )
Публикувано02.04.09 12:46



Здравейте, от няколко месеца живея в страх, който могат само хората от този сайт да разберат. Много ще съм Ви благодарна да получа отговор успокоение. През януари ходих до КАБКИС и по то4но до националната потвърдителна лаборатория, дори се консултирах с биолог, който работи там. И от тук запо4ва кошмара. Реших, че по някакъв начин съм занесла заразена кръв в къщи - полепнала е по подметките на обувките и съм я пренесла в къщи ( там като потвърдителна лаборатория сигурно има такава). Аз не се тревожа за себе си - в къщи имам две деца. Този ден те си играха в коридора, после си лапаха ръцете, ядоха кекс. И така аз реших, че съм занесла тази заразена кръв в къщи и децата са я поглълнали през ръцете. От тогава съм в постоянен ужас и не знам какво да правя. Като се разболеят полудявам и си казвам ето, край, разболях си децата. Предполагам, че хората, които работят там не биха допуснали да има такава кръв по пода, но ако е станало без да са разбрали, и искали тогава възможно ли е да има риск за децата ако тази кръв е дошла в къщи? На другия ден децата се порязаха на улицата и въпроса мие ако там е имало от тази кръв, която съм донесла от лабораторията и те са паднали точно на нея би ли могло да стане нещо?
Моля Ви помогнете ми, просто не мога да Ви опиша в какъв ужас живея!.



Тема Re: ima li opasnostнови [re: simonablu]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано02.04.09 13:22



Тук всички ще ти кажат да спреш с тези си мисли.

Само да не продължиш после пък за нещо друго.

Достатъчно сме се начели и наслушали на това.

За него трябват други мерки.



Тема Re: ima li opasnostнови [re: simonablu]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано03.04.09 01:23



Според мен имаш нужда от психотерапевт - мога да ти препоръчам добри специалисти.



Тема Re: ima li opasnostнови [re: Лилит]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано03.04.09 07:53



По-скоро се тревожете за МРЪСНИТЕ РЪЦЕ на децата си!
Как им давате да пипат пода и после да ядат без да са си мили ръцете?



За ХИВ.... има по-голява вероятност да сте ги заразили с някакъв извънземен щам на някой вирус, отколкото с ХИВ

Демек, стига глупости, това е абсолютно НЕВЪЗМОЖНО, освен ако не сте била цялата напоена със заразена кръв, и след вас да са оставяли следни в коридора, като по някой от филмите...



Тема Re: ima li opasnostнови [re: mustangGT]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано03.04.09 10:16



Това предполагам, че не го казваш баш на мене?





Тема Re: ima li opasnostнови [re: Лилит]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано03.04.09 10:47



Препоръката е универсална.

"Мийте си ръцете когато сте пипали извънземни"



Тема Re: ima li opasnostнови [re: finish]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано03.04.09 11:44



Това не е достатъчно, те са сред нас, приличат на нас, обличат се като нас... въпрос на време е да плъзне някой извън земен вирус





Тема Re: ima li opasnostнови [re: mustangGT]  
Автор simonablu (simonablu)
Публикувано03.04.09 13:37



значи, аз ръцете са ги измила, като се прибрахме в къщи, но е малко невъзможно през една минута да им миеш ръцете. благодаря ви за отговора!п



Тема Re: ima li opasnostнови [re: simonablu]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано03.04.09 20:27



Аз само ще направя едно малко допълнение: точно хората от този сайт няма да Ви разберат. И те не искат да Ви разберат! А отговор-успокоение получихте.



Тема Re: ima li opasnostнови [re: poltroon]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 12:41



В пълно съгласие съм с теб. В смисъл тези тук изобщо не разбират. А и не искат да започнат да разбират. Което е тъжното. Хората се притесняват, а тези тук ги обявяват за хипохондрици и ги пращат при психиатри/психолози и други психота. Все едно тези притеснени хора имат нужда от допълнително психясване. То е като да изпратиш затлъстял човек в кебапчийница.

Ама не за това беше въпроса, а за неразбирането на хората от този сайт. Добре, ясно. Сайтът е за ХИВ и СПИН. И тук следва да се говори за ХИВ и СПИН. Ама трябва и за съпътстващите неща. Не бива да се ограничават само в темата за ХИВ и СПИН. Каква е пречката да говорят и разбират и от притеснения, по-големи притеснения, болезнено големи притеснения, болезнен страх от болест/и и т.н.? Нима трябва да се говори само за Т-клетки и вирусни товари? Хайде да си представим такъв случай: лице от мъжки пол го доят. След доенето, отива и му врътват свирка на околовръстния, а накрая отива и изчуква първата попаднала му мацка в дискотеката. И всичко това без презерватив. И сега, нека ми отговорят дамите и господата от този сайт, къде, аджеба, да попита тоз човек в кой магазин продават най-евтините тампони за Москвич осмица, ако не тук?!!! А? Отговорете ми, моля!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.