Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 27.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Една година назад :) ретро  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано11.03.09 19:25







Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: finish]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано11.03.09 23:00



А м' няма ли нещо по-свежичко?



Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: poltroon]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано12.03.09 11:38



Че то ще е в рубриката Фреш, а не в Ретро тогава.

Ей ти свежичко тогава



Държа да отбележа, че агенцийката работи по договор с МЗ за осветляване обективно на дейността на платеца и цитираната особа.



Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: finish]  
Автор poltroon (новак)
Публикувано12.03.09 21:07



Държа да отбележа, че агенцийката работи по договор с МЗ за осветляване обективно на дейността на платеца и цитираната особа.

ми то си личи

! доста е обективно



Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: finish]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.09 14:47



Абе нямаше ли някаква тема за конфликт на интереси, подхваната от ЕС? Питам, защото гледам особата на снимката хем директор на програма, хем член на организация, която следи за изпълнението на глобален план. Знам, че бъркам, защото също знам, че в този сектор се работи безкористно, но все пак ми е странно как стават тези неща.



Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: Пeнчo]  
Автор finish (достатъчно)
Публикувано17.03.09 15:49



Ти да не би да си позволяваш да се съмняваш в безкористността на вождицата ТВ (приликата с изписването на туберкулоза сигурно не е случайна, а е генетично заложена при нея.)



Тема Re: Една година назад :) ретронови [re: Пeнчo]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.03.09 00:45



Аз съм пълна невежа, но това за което намекваш е пълна отврат, ако е истина. Явно цялото общество е тежко болно щом мълчи ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.