Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 20.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Много ми е тъжнонови  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано15.11.08 18:50



Няма много общо с тематиката на точно този клуб, но исках да ви кажа, че вчера си е отишла една моя приятелка-модераторката на клуба на раково болните. Много ми е мъчно, но и ме е яд, защото тя е един от малкото хора, които се опълчиха срещу нередностите в здравеопазването и успя да се пребори за каузата си-осъди здравното министерство заради липса на ефективно лечение на болни от рак.
Сега точно не ми се пише повече, но исках само да кажа, че явно трябва доста хора да се борят срещу нашата тъпа система, за да живеят и да се лекуват нормално, както в белите страни.
Весе, почивай в мир!



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Fireee]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано15.11.08 21:46



Не я познавах, но можем да се поучим от живота и силата й.

Мир и покой на душата й!



Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Fireee]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано15.11.08 22:34



Няма съд, у нас.
Трябва да има възмездие и то вече от арабски тип.
Смърт за смърт ще оправи тази мръсна държава оплетена в безсърдечна чиновническа безотговорност.



Тема Re: Много ми е тъжно [re: Fireee]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано16.11.08 07:42



Не съм познавала тази жена, но вчера за пръв път влизах в клуба, след като разбрах - бях изумена каква хубава и сплотена атмосфера е създала, а хората я поддържат. Мир на душата й и поклон...



Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Лилит]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано16.11.08 10:28



Да, наистина е така. Това е най-силният човек, когото съм срещала. Много й се възхищавах. Тя ми каза, че човек не трябва да се срамува от болестта си, каквато и да е тя. Освен това винаги е била готова да помага, дори се е случвало да насочва към много добър специалист една ХИВ+ жена. Винаги е била много позитивен човек, усмихната и ведра... Аз друг такъв човек не съм познавала и се гордея с това, че точно нея познавах.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Fireee]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано19.11.08 10:57



Сигурна съм в това, което казваш за нея, видях го и във форума, който е модерирала. И съм сигурна, че е проправила пътеки, по които други след нея ще продължат - оставила е добра и трайна следа.

Ние тук също имаме от какво да се поучим, защото независимо, че са различни клубове/диагнози, в крайна сметка всичко се свежда до едно и също: колко уязвими могат да бъдат телата ни, но пък несъкрушими духовете ни. Без излишен патос го казвам, защото го вярвам.

И искам да използвам случая да ти кажа, че аз пък се възхищавам на теб - и се гордея с теб. Защото ти си направила и правиш много подобни неща, а пък аз си мисля, че е хубаво да си казваме такива думи и преживе, а не чак като се гътнем.



Разбира се, подобни неща си мисля и за повечето от останалите пишещи тук - няма да изброявам поименно - но съм щастлива, че имам приятели като вас!



Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Fireee]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано20.11.08 11:36



Поредното доказателство, че няма справедливост на този свят

.Наистина е жалко когато умре добър човек, защото са малко.

Бъдете добри

Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Лилит]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано20.11.08 16:21



Нали знаеш, че много те обичкам



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Много ми е тъжнонови [re: Лилит]  
Автор about blank (смотан)
Публикувано20.11.08 19:11



Сега установих, че поста, който толкова творих снощи, не се е запазил и изпратил, тъй като дирника снощи беше съвсем превъртял


Нищо, може да има пръст съдбата в това
Исках и аз да подкрепя Лилит в това, че трябва да не изпускаме момента и да казваме нещата днес, че утре може и да е късно вече за жалост(тука тъжно емотиконче, ама няма)
И също, че съм ви безкрайно признателен за всичко и ви обичам, вие си знаете кои сте




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.