Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Френсканови  
АвторCтpecнaт (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 12:50



Наскоро кривнах от попския ми начин на живот и едно момиче ми направи френска с презерватив. Сега ме грезят някакви параной дали има някаква опасност когато жена прави на мъж френска любов с презерватив ? То всичко си е покрито от латекса, но все пак слюнките ако са стигнали до дъното на члена ми, който е непокрит от латекса ?



Тема Re: Френсканови [re: Cтpecнaт]  
Автор Cимeoн 1964 (На Симона брат )
Публикувано13.11.08 15:35



по скоро си задай въпроса ако си го направил тип Гол Охлюв нея каква опасност я грози от факта, че избръснатия ти непокрит с латекс торакс и се е допирал до устничките. Нали се сещаш че тука се дискутира дали да се криминализира разпространението.

Редактирано от Cимeoн 1964 на 13.11.08 15:36.



Тема Re: Френсканови [re: Cтpecнaт]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано13.11.08 17:25



Няма риск.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Френсканови [re: Cимeoн 1964]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано13.11.08 17:26



Хайде престани вече да ръсиш простотии! Ако няма какво да кажеш по същество, просто не пиши!



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Френсканови [re: Fireee]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано13.11.08 17:48



Брей.Как се съгласяват тез жени да духат с презерватив , на мен не ми дават да си сложа за същинския секс а кво остава за духането

Бъдете добри

Тема Re: Френсканови [re: theshooter]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.11.08 20:58



Е то тъй де, но с непознат партньор това същото безобидно духане може да докара, не ХИВ разбира се, но доста други "радости".



Тема Re: Френсканови [re: theshooter]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано13.11.08 22:54



А ако някоя пожелае да ти го нахлузи, за да ти духа, как ще реагираш? Духали ли са ти с презерватив?

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Френсканови [re: Fireee]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано14.11.08 07:16



Очевидно не, както и той на някого.





Тема Re: Френсканови [re: theshooter]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано14.11.08 08:08



Грозна работа...!





Тема Re: Френсканови [re: Fireee]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано15.11.08 01:09



"А ако някоя пожелае да ти го нахлузи, за да ти духа, как ще реагираш? Духали ли са ти с презерватив?"

Ако не я познавам ще се зарадвам, но ако е приятелката ми ще кажа, че това е невъзможно



Аз като се замисля с момичетата дето не съм бил за постоянно все съм си слагал презерватив, ама когато са ми духали винаги е било без.Всяка ми вика, че няма смисъл от тоя презерватив и че ако ми духа през него, нищо нямало да се усеща.Може и да има доза истина в това, защото като правя някой път доста често секс и започвам като си сложа презерватив да не усещам нищо като....При вас как е

Бъдете добри


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.