Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 25.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема щеше да е хубавонови  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 20:28



Щеше да е хубаво да има някакви тестове за СПИН които дават мигновен резултат като тестовете за бременост и всеки да си носи заедно с презервативите.



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: lvo]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано11.11.08 21:10



Е как ще става - преди да се изчукате с партньора/партньорката казваш - я дай да те бодна аз тука набързо, че ако си серопозитивен,няма да се чукаме! - ? Не върви май... И ако все пак стане това и резултата на потенциалния партньор се окаже положителен? На колко от хората може да се разчита, че ще запазят тайната?
А иначе те и сега са си бързи тестовете в кабинетите и лабораториите - 10 мин. не са много!
Но аз лично не съм привърженик на самотестването - представяш ли си, бодваш се, установяваш положителен резултат, и понеже около теб няма никой, щото си се сврял на тайничко сам да се тестваш, решаваш на момента да сложиш край на живота си, щото то и без това от СПИН се умира, а и няма да понесеш срама...
А представи си, че теста е фалшиво-положителен, ама няма кой да ти я посочи тази вероятност в момента...? А ве изобщо, не мисля, че това е подходящо за масова употреба! И ако водиш редовен полов живот преди всяко чукане ли ще се бодеш? И след това?



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: about blank]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано11.11.08 22:18



не бе той иска да помогне на Ивайло да му определи Категорията за няколко секунди, за да не чака на студа пред ново-приемното. И за негова изненада има такъва устройство за такъв тест - да се обърне към





Тема Re: щеше да е хубавонови [re: Simona 1973]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано11.11.08 22:47



Да бе!



Тема Re: щеше да е хубаво [re: lvo]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.11.08 01:52



Безинтересно предложение доколкото далият го не знае, че и за бременността както и за серопозитивността изискват време за да се регистрират след като е станала случката.
Иначе то имаш ли антитела има ги експресните тестове с кръв от пръста, но отново не са за домашна (пред-полово-актова

) употреба поради вече споменатите от друг тука причини.
На фона на всеобщата неграмотия по въпроса колко ли самоубийства ще се инкасират от грешен резултат или от дефектирал тест. А то само самоубийства да се очакваха, ами и убийства на предполагаеми виновници за ситуацията, на лоши съседи дето "сега е момента да им го върна" и ред такива случаи на подходящи моменти да си оправиш сметките с някого.



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: about blank]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано12.11.08 08:29



да да...
Предлагат

което за няколко минути дава резултат. и ако броя на клетките е под 200 е ясно че има спин тогава си взима епикризата и си нахлузва капута. Доколкото ми е известно, а пък и питах тези не си крият зад щанда, всеки може да си го купи.

Редактирано от Simona 1973 на 12.11.08 08:32.



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: Simona 1973]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.11.08 22:17



Уф, това не е ли същото дето шумяха, че са го разработили за черния континент, където масово нямат поточни флуоцитометри и броят на око с микроскоп.
Освено това да кажа, че не само при СПИН е налице спад на съответните клетки.
Ма като те влече екзотиката все намираш да дадеш някой неприложим съвет на хипохондриците.



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: no one]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано13.11.08 09:36



защо да е неприложим? Те искат бръз тест за СПИН което по подразбиране значи че знаят че са инфектирани с хив - защото такъв не искат. И има устройсто което се продава и в България да им установи СПИНа. Виж ако някой е объркал нещо думите това не съм аз.



Тема Re: щеше да е хубавонови [re: Simona 1973]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.11.08 20:55



АА, да!
Отново си уникално ясна за непросветените.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.