Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 23.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Карам си аз вчера  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано05.11.08 07:30



по пътя, завивам си надясно на едно светофарче, и спирам, за да не прегазя една стандартно-влачеща се група зареяни в светлото бъдеще пешеходци. И веднага разбрах защо са зареяни натам - последна вървеше Т.В., та без малко да я сгазя, но не го направих, щото все още съм малко добричък

! Дали постъпих правилно?



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано05.11.08 10:00



Бах, човече, трябваше да дадеш газ!



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: about blank]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано05.11.08 10:05



Хуманизмът ти винаги ме е впечатлявал, ако се кандидатираш за президент, ще гласувам за тебе!

Така де, днес все за президенти се говори и без друго.



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: about blank]  
Автор Cимeoн 1964 (На Симона брат )
Публикувано05.11.08 12:09



Определено си постъпил правилно и не е повод да питаш тук. Защото, групата е отивала или се е връщала от среща на която се обсъждала Национална стратегия и национална програма по превенция и контрол на ХИВ, СПИН и ППИ
от 2008 до 2015, така че би бил оставил страната ни без главния стратег. М/у другото, ако имаш идеи за тази стратегия може да се организира дискусия, тъй катоза сега до 10,11 стратегията подлежи на осбъждане и коерекции а в нея има доста "дупки", които могат да се попълнят! Имащите интерес които желаят може да се включат в това обсъждане. За съжаление
Преоритетните области за сега се намират само на скрито.

. Има ги и в офисите на Организациите които работят директно с ХЖХС в София. За Варна не знам!



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: Cимeoн 1964]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано05.11.08 13:04



Чудя се дали някога ще спреш с линковете към твоя форум. Хората го знаят, ще пишат там ако искат.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: Fireee]  
Автор Cимeoн 1964 (На Симона брат )
Публикувано05.11.08 19:13



Чудесно, ще бъде ако достигне до колкото може повече такива които наистина са съпричастни към хората инфектирани с ХИВ или тези който Живеят със СПИН а и до самите ХЖХС тъй като е скрито място където може да споделят идеите си. Да наистина повечето го знаят и ако желаят могат да го посещават. Но има и такива които се появяват постоянно, и би било редно да не се престава да се показва къде могат да комуникират. Администраторите са му хора засеганати пряко от проблема и могат да помогнат чрез т.н. взаимопомощ, ако искат. Според мен, има и други места за дискусии но те нямат скрити форуми. Тези места са:



И някой други но в тях няма скрити форуми. А понякога не е редно да се дискутират теми засягащи само ХЖХС и близките им. които се грижат за тях, открито заради огромната стигма и дискриминация!



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: Cимeoн 1964]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано05.11.08 20:24



Туй последното, дето си го подчертал, е изцяло във връзка с темата!

или поне знаем, че е лайтмотив в изявленията на тази особа,на която аз подарих живота, и отървах себе си от затвора. А представяте ли си да съм се припознал? По-добре да не го узнавам, защото ще бъда безкрайно разочарован, че не съм запазил живота именно на стратега на борбата със СПИН-а, а на някоя си обикновена нищо незначеща душица!



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: Лилит]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано05.11.08 20:26



И-хааа, имам си поддръжник!

Чудя се обаче дали не е по-добре да драпам за министър - председател? Като такъв, бидейки може би най-псуваната персона в тази държава, ще мога да изпълня една своя мечта от един виц, ама ще ви го разкажа друг път



Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано05.11.08 22:28



Абе днес гледам аз някакъв вестник и на първа страница Обама, който плаче /явно от щастие, че е станал президент/. В този момент си помислих, че и аз да бях станала президент на САЩ баш сега, и аз щях да плача, но от мъка... Та да ти кажа, хич ти не требе туй нещо... Седи си мирен и доволен, че има по кого да псуваш



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Карам си аз вчеранови [re: Fireee]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано05.11.08 22:45



Ми да, горкошинката, сега ще го изкарат виновен за цялата световна всякакъв вид криза, пък отгоре на туй и "чернилка"... В доста тежък момент му се падна честта


А аз не ща да ставам министър - председател на България, сакън! Само го свързах с историята от вица, хе-хе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.