Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 21.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Оле аз ще умра!  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 19:13



Оле, аз ще умра скоро, защото вече съм 8ма година на някаква си ММААРТ, и сега вече, не знам какво да правя? да разпродавам ли къщата си? Моля ви дайте ми съвет!!! Много е важно Нямам време! Професор Радка Аргирова го е казала това на някой неин роднина - Жоро се казва! Олей Опитах да и се обадя но тя не вдига, дали не предпокага за какво я търся?



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: Уплaшeнa]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано03.11.08 21:34



Стига се лигави пък ти де!


Аз и на себе си се чудя понякога що им се връзвам на такива дървени философи и всезнайковци! Ама после се сещам защо - ами щото хвърлят неориентираните в кривия път. И вместо да се насочат хората към където трябва и да се погрижат за себе си, те им пускат мухи-л...нарки(от най-гадните) в главите. То някой по-лабилен от четене на таквиз глупости може и въжето да реши да си метне на врата! И тогава къде ще го търсим Жоро-Моро да го подведем под отговорност, че и пряко, и косвено, е обрекъл някого на смърт!



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: Уплaшeнa]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано03.11.08 23:40



Аз не успях да разбера от какво точно смяташ, че ще умреш?



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: Лилит]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано04.11.08 06:26



От желание да се прави на палячо очевидно!



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: Лилит]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано04.11.08 08:36



От ВААРТ-МААРТ, от глупостите на Жоро-Моро, а най-добре да направи справка в тази тема






Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: Лилит]  
АвторУплaщeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:24



Освен това съм и бременна, и ще родя в Сливенския затвор защото ще ме съдят за убийство! Как да махна детето, вече съм в 6тия месец!? да предизвикам ли помятане като си бия корема с прервтрзана с чершав тухла?
Мякой има ли тухли в момента, защото тръсих по улиците но не намерих нито тухла нито камък! Спешно е! Защото трябва да го премахна! Моля ви!!!!
Ще умра от това че Според Радка Аргирова, която го казала на един неин близък Жоро се казва, трябва да живея 10 години, а аз ги наближавам!!!!!! Освен тоа, кой ще гледа останалите ми 2 деца?те са здрави? Искате ли да ви ги оставя? ще им купя билет и ще ги пратя да потърсят помощ Срещу Затвора - аз няма да лежа в него защото е мъжки! Моля ви изчакайте ги и се погрижете за тях!
С обич!



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: about blank]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:27



да тази тема съм я чела!
Надявам се, че скоро след като се погрижа за децата ми, то така или иначе ще си отида от СПИН!
Тука го написа ЖОРО един който много е навътре в нещата! Между другото съм бременна, но си спрях терапията за да не ми скапе черния дроб!



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: no one]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:31



Имам и хепатит С ама кога ще се излекувам от него? Гастроентеролога каза че ензимите са ми в норма! Още не е хроничен!



Тема Re: Оле аз ще умра!нови [re: about blank]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:42



Оле като един там дето ще го дават по телевизията ли?
Оле и мене ли ще ме дават?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.