Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 20.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Fireee]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано06.11.08 22:49



Добре ти заразена ли си?Ако не си и си лягаш с ХИВ +

ей това не мога да го разбера.Обясни защо го правиш ако е истина.Любов или какво?Знам, че това са лични работи, но ми е любопитно.Ако искаш сподели .Но все пак мисля, че не е истина това, което казваш




Бъдете добри

Тема Ей!нови [re: theshooter]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано07.11.08 00:59



Малко по-кротко с епитетите, моля!





Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: theshooter]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано07.11.08 02:09



Бе ти що си мислиш, че като един човек е инфектиран вече престава да човек.
Надявам се не разпростираш тази си нагласа и към всеки човек с някакво увреждане, че голем герой ще се окажеш. Направо съвременен прототип на оня свой идол. Жалко, че не си бил роден в древна Спарта. Там щеше да си на място, ако не те сподели съдбата да излетиш от "скалата" още като младенец щот нещо не се е оказало както следва по техните критерии.
Но дали си чувал за това не е ясно щом се дразниш от някаква царяща интелектуалщина в този скромен клуб.
А по повод питането към модката се чудя ти как си подбираш сексуалните партньори, щото за интелектуалните мисля вече имам представа.
Кажи де, как! Тестваш ги по някаква схема гарантираща сигурноста на арийското ти тяло. Търсиш девствени, силно религиозни, т.е. непорочни или нещо друго за което не смея да предположа, щото човекоподобните примати както е известно не боледуват от СПИН.
Нали не съм груб. Просто съм любопитен и не си позволявам никакво мнение засягащо други лица да изказвам ми се струва.



ЛЕЛЕ И НА КРАЯ ВИЖДАМ НЯКАКВО " БЪДЕТЕ ДОБРИ" ПРИ ТЕБЕ
НО НЕ ВИЖДАМ УТОЧНЕНО С КОГО ВСЕ ПАК. НАЛИ СИ ИМАШ КРИТЕРИИ ЗА ПОДБОР КАМ КОГО СЛЕДВА .............. НАПИСАЛ ТИ ГИ Е ОНЯ В "МОЯТА БОРБА"



Тема само 3 неща ще ти предложанови [re: theshooter]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано07.11.08 07:43



а до тогава, - докато не измислят лек за това тъпо нещо, ти също си потенциален престъпник, така че предлагам
1. да те кастрират
2. да подпишеш декларация че никога в медицинското си лечение не желаеш инвазивни манипулации
3. затвори се още от сега и не поглеждай нито жени нето мъже - нали знаеш великите думи на Мapтин Кaрбoвcки - перефразирам "Един призрак Броди в Леглото ти и това е призръка на СПИН" След като няма ваксина, от де да те знам, че не си се събудил днес с Панделчицата.



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: theshooter]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано07.11.08 07:47



И въпреки препоръчките ти към него, все пак вземи ни отговори на въпроса му де- От къде знаеш че не си Болен от СПИН? 0 И аз нарочно го написах така.



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: theshooter]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано07.11.08 07:51



Абе кво ни интересува ти кво мислиш, кое е истина и кое не е?
да не разработваме софтуер тука че да се водим по логиката на твоя капацитетен хардуер дето отговаря само на прости логически действия и/или; да/не; ако... то...



Тема Re: само 3 неща ще ти предложанови [re: Simona 1973]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано07.11.08 08:04



Да ви кажа, и у мен напираха силни чувства към тоз индивид, като му прочетох високо интелектуалния и смислен пост,заключаващ, че съм прост, но ми се струва, че с такива няма смисъл човек да си хаби усилията и времето. Преди няколко месеца в един друг форум се развихри подобна "дискусия", която за съжаление имаше доста неприятни и безмислени "странични ефекти". Та, аз не искам да бъда в една група за взаимопомощ с него, нали Лилит!





Тема Re: само 3 неща ще ти предложанови [re: about blank]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано07.11.08 08:15



аз не съм Лилит, а Симона. Но пука ли ти от мненя на попаднали и в този форум единици, които са генератор на случайни изказвания? Иначе наистина си прост - колкото него и мене - имаш 2 очи 2 уши 1 уста. Виж ако беше паяк, щеше да бъдеш "Паяка е сложно устоен организъм има 8 очи,... и с уши в краката". В крайна сметка това го знае всяко хлапе : - ))))



Тема Re: само 3 неща ще ти предложанови [re: Simona 1973]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано07.11.08 08:49



Сложих риплай на твоя пост като последен в мненията по повод глупотиите на шутъра. Иначе знам че си Симона, как ще те сбъркам?!

Адресирах до Лилит обръщението си по повод един наш разговор в същия пост, за да не пускам няколко поста от по 1 изречение.



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: theshooter]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.11.08 09:00



А защо да не го правя? Нали има презервативи?



No Fear
Destination Darkness



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.