Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 22.09.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Sajmynman]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано28.10.08 21:27



Да, тук говорим за умишлено заразяване. Не говорим за хората, които не са знаели.
Остави сега всички антидискриминационни призиви. Тук става дума за умишлено действие. То може да се приеме като кръвопреливане на инфектирана кръв с определена цел, и така го приеми ако искаш. Ясно е, че е умишлено.
Чувала съм и в България за такива случаи и съм чувала позитивни хора да ги коментират тези случаи и да псуват въпросния човек. Според мен точно на него е било редно да се потърси отговорност, въпреки че вече не е между живите, защото поведението му е накарало няколко човека сега да пият терапия до края на живота си и да ходят да се занимават с лекарите, които са ви добре познати с некадърността си. Това е достатъчно като причина да се търси отговорност от такъв човек-човек без трезва мозъчна дейност, който умишлено е инфектирал други.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: И в центална Африка ли?нови [re: Simona 1973]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано28.10.08 21:32



Не говорим за Африка и не измествай темата. Сещам се за двете полудокторчета от онзи ден, които изнудвали някаква женица и я лъгали, че са й инжектирали отрова. А защо тогава някои хемофилици съдят някои лекари за заразяване преди години? Да, не са правили секс и в това е разликата, но пак някой не е предпазил друг и се е случила тази беля.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: И в центална Африка ли?нови [re: Fireee]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано28.10.08 22:11



Защо да измествам темата - там няма ли умишлено заразяване?



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Fireee]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано28.10.08 22:16



Да ама кой е "умрелия"?Нали за убийство съдим?



Тема Re: И в центална Африка ли?нови [re: Simona 1973]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано28.10.08 22:40



Ми добре, и в Африка да ги съдят



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Simona 1973]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано28.10.08 22:43



Какво имаш предвид? Съдят за умишлено инфектиране с ХИВ, така ли да го кажа? Последвала е смърт. Тук не говорим за смъртта, а за инфектирането и умишленото правене на секс без предпазни средства с определена цел.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Fireee]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано29.10.08 06:14



Ами това е друго, статиите които са пъбликувани ставаше на въпрос за непредумишлено убийство.
Но не искам вече да се занимавам с 1 случай в канада и 2 в европа. Предпочитам порочната практика в Африка.
Не знам защо иведнъж като се сравни "цивилизацията" и "не цивилизацията" всичко живо започна да гледа на Африка като на "друг" свят, с други хора. Но там всъшност са прожлемите.
В крайна сметка имаме 400 заразени деца в Либия и опит за някакъв нагласен съд 0 и невинно пострадали обвинение. А в Българи дори 1 опит за непредумишлено убийство на дете и свободно разхождащи се виновни...
Казусите наистина са сложни.
В крйна сметка от 4000 хиляди на Тасков никой не го е искал нали?



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: Fireee]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано30.10.08 23:03



Както фюрера казва.За тази болест единствения лек е куршума!Според мен, трябва който е болен от спин да се кастрира

Ще има право на живот поне.ВИЖТЕ КОЛКО СЪМ УМЕН И ДОБЪР!

Бъдете добри

Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказаниенови [re: theshooter]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано30.10.08 23:28



Тъй както си шутър, да вземеш да се гръмнеш! Това ще е единственото място, което има смисъл да уцелиш! Ако и това можеш...



Тема Re: Небезопасен секс-престъпление и наказание [re: theshooter]  
Автор Simona 1973 (бизнес дама)
Публикувано31.10.08 05:44



подкрепям до някъде. Само искам дооточнението - Само "болните от СПИН" ли? А тези които не са били никога боллни от СПИН или пък са на успешна терапия и вече не са в състояние болен от СПИН.
Това ми е донякъде!

Редактирано от Simona 1973 на 31.10.08 09:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.