Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 19.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпрос  
Авторlor4eto (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:50



искам да питам в сйта има ли един поне, който да пише но да е с положителен резултат? Или само здрави пишат, интересува ме има ли хора, на които се е случвало заразяване. Моля ви не ми се карайте, но просто искам да питам.



Тема в кой сайт?нови [re: lor4eto]  
АвторCимoнa 1973 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 20:33



тука са клубовете на dir.bg, а пък в dir.bg работи и Жан виденов. Ти искаш той ли например да е заразен?
Ако търсиш сайт с пишещи намери си например [urlhttp://hope.hivbg.info/2437/viewforum.php?f=2]този[/url]



Тема Re: в кой сайт?нови [re: Cимoнa 1973]  
Авторlor4eto (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 20:54



тук, тук, в този форум, в който си пишем.Тук във форума ме интересува има ли някой, пак се извинявам ако има нещо.



Тема Re: въпроснови [re: lor4eto]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано26.10.08 21:45



Вече има такава тема и то скорошна





Тема да вернонови [re: about blank]  
АвторSimona 1973 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 21:53



Тези защо само се интересуват от подобни въпроси аз пък се питам??? Аз лично не проявявам такова люнопитсво. а ти?



Тема Re: да вернонови [re: Simona 1973]  
Авторlor4eto (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 22:26



защото ме интересува дали има човек , който разбира хода на заболяването.Ето затова питам. Не, че искам да любопитствам, не ми е приятно да любопитствам. Искам да знам има ли хора, позитивни, които са от повече години и добре ли се чувстват или имат някакви оплаквания. Просто като отговор - да или не.



Тема Re: да вернонови [re: Simona 1973]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано26.10.08 22:30



Ми де да знам. Сигурно е много любопитно. Преди малко прочетох мнение в клуб Алтернативна медицина, че модераторът бил против хомеопатията, следователно против алтернативните методи на лечение. Тогава що за модератор бил точно там?! Все едно модераторът на СПИН трябва да е задължително ХИВ позитивен! Пък той не е!


Та така де! Аз като чета тук и там, оставам с впечатление, че най-различни хора пишат по най-различни въпроси!



Тема Re: да вернонови [re: lor4eto]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано26.10.08 22:30



Да





Тема Re: да вернонови [re: lor4eto]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано26.10.08 22:39



Лорче, ако имаш притеснения-просто отиди на тест.
Ми аз имам много ХИВ+ приятели, да ти кажа живеят си нормално. Не го избивай на истерия вече, просто отиди на тест и приключи с този въпрос.

No Fear
Destination Darkness


Тема ама ти нали ходи на тест???нови [re: lor4eto]  
АвторCимoнa 1973 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 23:10



какво повече искаш? Дори и да ИМА, защо мислиш, че си нямат други проблеми а ТРЯБВА ДА СИ ГУБЯТ ВРЕМЕТО ЗА ТЕБЕ? Колкото и да се извиняваш се замисли над въпроса:
НАИСТИНА ЛИ СИ СКЛОННА ДА ИСКАШ ОТ НЕИЗЛЕЧИМО БОЛЕН ЧОВЕК ДА ТИ РЕШАВА ВЪПРОСИТЕ - НА ТЕБЕ ЗДРАВАТА И ПРАВАТА!!???
Я стива вече с тея си претенции!!!!!!
Не било любопитво явно, била чиста арогантност: така и така ще умрат щото са инфектирани, дай са да ги разкатаем на кръст да ми решат проблемите, У Ф че наглост!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.