Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 18.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моля за отговор  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 13:59



здр. на всички........................имам един много кратък въпрос и очаквам барзо да получа отговор. Ако се направи изследване на спермата може ли да се установи ако има ХИВ? ако не се изказвам правилно предварително ме извинете. благодаря



Тема Re: моля за отговорнови [re: диди]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано10.10.08 20:09



Честно казано, не знам. Доста по-трудно ми се струва подобно изследване. Съвременните тестове са кръвни проби - по-лесно е да ти вземат кръв, отколкото да дадеш сперма. Освен ако така или иначе не е взета тая сперма за други изследвания....Тестовете в кръвта откриват антителата с/у ХИВ. А такива антитела дали има в семето - ?



Тема Re: моля за отговорнови [re: about blank]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 20:57



Май дамата говори за спермограма, тогава не може :)



Тема Re: моля за отговорнови [re: mustangGT]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано10.10.08 22:20



Какво се прави на тази спермограма? Не съм наясно.



Тема Re: моля за отговорнови [re: about blank]  
АвтормycтaнrГT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 10:54



Спермограмата (сперматограма) представлява пълен, разгънат анализ на спермата (физични свойства, химичен и клетъчен състав, биохимизъм и т.н.), който анализ дава възможност да се даде оценка на качествата на спермата на мъжа.



Тема Re: моля за отговорнови [re: диди]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано11.10.08 11:06



Ако питаш дали при спермограма може да се открие вируса-не може. Също така не може да се направи тест на спермата по начин, по който се прави на кръвта в КАБКИС примерно. Бе искам да кажа, че няма такава услуга къде да ти извършат. Това го казвам в случай, че искаш да тестваш гаджето си без да знае... Вече всякакви филми ми се въртят в главата покрай този клуб, ще ме извиниш



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: моля за отговорнови [re: Fireee]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 22:38



Ще ти завъртя аз на теб един флм, пак те няма в ICQ





Тема Re: моля за отговорнови [re: mustangGT]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано12.10.08 01:42



То и аз вече не знам къде се намирам...



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: моля за отговорнови [re: диди]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.10.08 14:01



Може със сигурност със специализирано изследване, но не и при рутинни.
Друг е въпросът, че никой по света или у нас няма да го стори това ей така щото някой си поискал по неизвестни причини.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.