Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 08.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема hiv  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 13:38



Здравейте бих искал да ви попитам няколко въпроса направих си тест на почти 9 месец от даден контакт в КАНАБИКС и резултата е отрицателен мога ли да го считам за окончателен или трябва да повторя теста в момента не чувствам много добре има ли вероятност да е свързано с hiv инфекция след толкова време и при наличие на отрицателен тест и колко време след евентуално заразяване има първи симптоми ще съм ви благодарен ако получа отговор защтото съм притеснен



Тема Re: hivнови [re: aнoнимeн]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 18:19



Здравей, не се притеснявай. Ако не си имал контакти преди да направиш теста, 9 месеца са достатъчни за да знаеш статуса си към момента.
По-сигурно място от КАБКИС няма :)
Симптоми на ХИВ, може да има само при първоначалната среща на организма и вируса и това са първите 1-2 седмици.



Тема Re: hivнови [re: aнoнимeн]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано21.09.08 18:39



9 месеца е предостатъчен период. До момента явно не си ХИВ инфектиран, а когато човек не се чувства добре, трябва да ходи на лекар!
Обаче това с КАНАБИКС много ми хареса, звучи интересно





Тема Re: hivнови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано22.09.08 10:38



Да, то е почти като КАНАБИС



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: hivнови [re: Fireee]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано22.09.08 15:25



Еми той канабиса си е косвено свързан и с нашите теми, ама доста косвено


Сега ми дойде нещо друго на ума. Замисляли ли сте се, че част от питащите по форума хипохондрици може и да не са чак до там хипохондрици? Може пък да са си направили тест, който се е оказал положителен и сега отчаяно търсят причината за заразяването в някакъв неясен момент от миналото, случайна целувка,допир с това и онова, защото не искат да се окачестяват като наркомани, педали и прочее пропаднали прослойки от обществото? Понеже продължават да не са нясно, че не е задължително да си част от подобна общност, за да се заразиш с ХИВ например!



Тема Re: hivнови [re: mustangGT]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 00:55



Здравейте бих искал да ви благодаря за отговора ви някак си ми подействахте позитивно много се радвам че има хора като вас който помагат на другите не зависимо по какъв начин желая ви положителни емоции и хубави неща само






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.