Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 13.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как ви изглежда това?  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 17:24



Колко ни кара да се замислим следното http://www.youtube.com/watch?v=qKrTZPq43j0 !



Тема Re: Как ви изглежда това?нови [re: любoпитeн]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано12.09.08 07:28



Ми на мен ми изглежда добре! Ето ти свястна реклама, а не - "от СПИН се умира,тествай се!"....
А за замислянето....



Тема Re: Как ви изглежда това?нови [re: любoпитeн]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.09.08 08:40



Като погледне човек е забавно, различно и най-вече естествено ми се набива на очи, че "незнайно" защо хора предупреждават за ХИВ, а в България незнайно защо заразяват със СПИН и то вече над 25 години.
Ай сега да преброим колко години назад сме от авторите и аудиторията на клипа.



Тема Точно! да го пуснат това в 28 поликлиника!нови [re: no one]  
Автор Penka_Penkova (site.ad)
Публикувано12.09.08 09:48



Поне да не се гаврят с хората.
Иначе "лъвовете" са отдавна известни герои. имаше ги 80те години на снимка в учебника на Бл. Сендов и колектив за 5ти клас за тези дето учиха по т.н. "сендовска Система" официално Проблемна Група по Обучението ПГО (днес я наследява


И това показва, не че българите са на зад, а че изостават.

Редактирано от Penka_Penkova на 12.09.08 10:17.



Тема Re: Точно! да го пуснат това в 28 поликлиника!нови [re: Penka_Penkova]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано12.09.08 21:23



Аха, ше го пуснат те в 28-ма поликлиника! Ами как ше вземе парите онзи, дето е направил ония глупави рекламно-"образователни" клипове!? Не ми остана време да прескоча до там, да видя фирмата. Поне да знаем по кого да плюем конкретно





Тема Re: Точно! да го пуснат това в 28 поликлиника!нови [re: about blank]  
АвторSimona 1973 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 08:47



Виж неправилната антиспин кампания не е в моя приоритет. В крайна сметка, щом все още така се върви, все някой ще си сърба попарата. Ако дори г-жа СПИН не се замисли върху глупостите които продуцира, то аз ли да и мисля?
Щото например ако все още мисли да Контролира и спира разпространението на СПИН, да изследва за СПИН, какво да и кажем за Контрола и превенцията на ХИВ? Какво да и кажем за тестовете за ХИВ? то той явно не и е приоритет-> приоритет и е хората да са болни от СПИН, а тези инфектираните с ХИВ -> те и без това могат да живеят с години преди да и навлезат в категорията, до тогава ще разпространяват само вируса а после ще почнат да "сеят СПИН". На тях пък околните ще почнат да им сеят Опортюнистични инфекции и кръговрата вече е "затворен". А в природата знаеш нищо не се печели или губи - всичко се "върти". Така че нека някой друг да се бори против природните закони!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.